Steam Mağazasına Yeni Gezinme Seçenekleri Geldi

Avatar photo
Takip Et
Valve, yaptığı güncelleme ile Steam mağazasına gezinmek için Yeni ve Kayda Değer sayfası gibi bir dizi yeni menü ve daha fazlasını platforma ekledi.

Valve, yaptığı güncelleme ile Steam mağazasına göz atmak için “Yeni ve Kayda Değer” sayfası gibi bir dizi yeni menü ve daha fazlası platforma ekledi.

Steam Mağazasında bulunan tüm oyunlara yıllardır aynı şekilde bakmaktan sıkıldıysanız, gün içinde, Valve’daki geliştiricilerin Steam’e birkaç gezinme seçeneği daha eklediğini bilmek sizi memnun edecektir.

Steam Mağazasına “Yeni ve Kayda Değer” ve ayrıntılı kategori menüsü eklendi.

Dün gece yarısı kullanıma sunulan bir güncelleme itibariyle, popüler ve yeni ürünleri görebileceğiniz “Yeni ve Kayda Değer” menüsü ve önceden bulunan kategorilerin tür, tema ve oyun modları gibi detaylara ayrıldığı bir menü eklendi.

Yayınlanan blog gönderisinde geliştirici ekip, “Temel türler listesine göz atmak her ne kadar kolay olsa da oldukça çeşitli ürünlere sahip kataloğumuzu keşfetme konusunda pek yeterli olmuyor. Yeni “Kategoriler” menümüz kullanıcıların, Steam’deki oldukça farklı ve ilginç oyunları keşfetmesine yardımcı olacak. Bu menüde keşfedilebilecek bir sürü yeni oyun kategorisi yer alıyor.” dedi.

Bunun aşağıdaki resimde nasıl çalıştığını görebilirsiniz, artık her tür için alt kategoriler var, bu da özellikle beğendiğiniz türde yeni oyunlar keşfetmeyi kolaylaştırıyor.

Görsel 4: Steam Mağazasına Yeni Gezinme Seçenekleri Geldi - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Steam Küratörümüzü takip edin!

Yeni çıkan oyunları önden sizin için yorumlayarak tavsiyeler oluşturuyoruz buraya tıklayarak Steam küratörümüze ulaşabilirsiniz.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

imoRR Sangal Kadrosundan Ayrıldı

Sonraki İçerik

Ücretsiz Oyunlarda Xbox Live Zorunluluğu Kalktı

Alakalı İçerikler
""