Skate 4 EA Play Yayınında Olmayacak

Avatar photo
Takip Et
Beklenen kaykay oyunu Skate 4, EA Play yayında gösterilmeye henüz hazır değil.ac

EA Play gösterisine az kalmışken, açıklamalar gelmeye devam ediyor. 2007 yılında ilk çıkan Skate oyunundan beri, gerek mekanikleri, gerek çevre tasarımı ve gerekse yapılacak şeylerin bolluğuyla hayranların dikkatini çeken serinin devam oyununu bu gösteride izleyemeyeceğimizi bir Tweet ile açıkladılar.

Skate 4, geçen sene EA Play’de yapım aşamasında olduğu açıklanmıştı, ancak o zamandan beri çok az bilgi alabildik. Attıkları Tweet’te, Ocak’ta bu oyun için bir stüdyo kurduklarını ve hayranlara beklediklerini vermek için çok çalıştıklarını yazmışlar. Fakat EA Play Live’da bir oynanış sunmak için hala erken olduğunu da eklemişler.

Birincil amacımız sizin, kendimiz ve Skate serisi için, bu işi batırmamak.

Skate 4 ile ilgili başka bir açıklama daha gelecek.

Tweet’e göre yarın(19 Temmuz) bizlere küçük de olsa bir şey gösterecekler. Tabi ki bunun ne olacağını birlikte göreceğiz.

Yeni kurulan bir stüdyo ve yeni kurulan bir ekip olmasına rağmen, işleri aceleye getirmeyip yoğun bir şekilde çalıştıklarını görmek Skate hayranları için iyi bir haber.

EA Play Live, 22 Temmuz Perşembe Günü TSİ 20.00′de olacak.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

XCOM Legends Sessiz Sedasız Piyasaya Sürüldü

Sonraki İçerik

Apex Legends’ın Yeni Legend’ı Seer

Alakalı İçerikler
""