Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Sifu, Xbox ve Steam’e Geliyor

Avatar photo
Takip Et
Geliştirici Sloclap, Sifu’nun 28 Mart tarihinde Arenalar güncellemesiyle birlikte oyunun Xbox ve Steam’e geleceğini duyurdu.
Görsel 4: Sifu, Xbox ve Steam'e Geliyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Popüler dövüş sanatları aksiyon oyunu Sifu‘nun geliştiricisi Sloclap, oyunun 28 Mart tarihinde Xbox ve Steam’de yayımlanacağını duyurdu. Ayrıca, aynı tarihte Arenalar genişleme paketi de ücretsiz olarak çıkış yapacak.

İlk aşamada sadece PlayStation ve Epic Games Store’da çıkış yapan dövüş oyunu, Kasım 2022’de Nintendo Switch platformuna çıkış yapmıştı ve şimdi de Xbox ve Steam’e geliyor. Ayrıca ayın 28’inde oyunun Arenalar modunu sunacak dördüncü büyük güncellemesi de yayımlanacak.

Sifu’nun Xbox ve Steam’e çıkmasıyla birlikte Arenalar güncellemesi de yayımlanacak.

Arenalar Modu, dokuz yeni konum, beş oyun modu ve 45 mücadele ile oyunculara yeni bir oyun oynama yöntemi sunuyor ve oyuna on saatlik ek bir oyun süresi kazandırıyor. Sunulan beş mod Survival, Performance, Time Attack, Capture, Manhunt olacak.

Modları kısaca özetlemek gerekirse: Hayatta kalma modunda oyuncu yenik düşene kadar düşman grupları saldırır. Performans modunda en yüksek puan toplanmaya çalışılır. Time Attack ise temizlemek için zamana karşı bir yarış. Daha benzersiz iki moddan ilki olan Capture’da oyuncu belirlenen bir noktayı ele geçirerek kendisine verilen araçlarla savunma yapmaya çalışıyor.

Arenalar genişleme fragmanını buradan izleyebilirsiniz:

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Cyberpunk 2077 Steam Deck İçin Onaylandı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Cyberpunk 2077 Steam Deck İçin Onaylandı

Sonraki İçerik
Görsel 6: Diablo 4 Sistem Gereksinimleri - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Diablo 4 Sistem Gereksinimleri

Alakalı İçerikler
""