Sea of Thieves 2. Sezon Geliyor

Avatar photo
Takip Et
Sea of Thieves 2. Sezon, önümüzdeki hafta Xbox ve PC’ye geliyor.

Rare, Sea of Thieves Sezon 2 için büyük bir yeni güncelleme yayınlamak üzere, ancak meraklı denizcilik oyuncuları önümüzdeki haftalarda popüler korsan simülatöründen ne bekliyor?

Fragmana göre, Sea of Thieves Sezon 2, 15 Nisan’da başlıyor, ancak Rare’nin bir sonraki büyük güncellemesinden bekleyebileceklerimizle ilgili bazı ayrıntılar biraz gizemle örtülü.

Neyse ki, geliştirici yeni Sezon hakkında bazı bilgileri dalgalar halinde sınırlandırıyor (kelime oyunu değil) ve en son fragman, bize oyunun ikinci Sezonundan neler bekleyebileceğimize dair bir fikir veriyor.

Yeni Sezonun üç ay sürecek başka bir anlaşma olması mantıklı, ister yıpranmış bir denizci, ister yeni yüzlü bir gezgin olun, her şeyi taze tutmak için güncellemeler ve etkinliklerle serpiştirilmiş 100 seviye veya ödül sunuyor.

Sea of Thieves 2. Sezon önümüzdeki hafta Xbox ve PC’ye geliyor.

Yukarıda gömülü olan fragman, bir varil içinde saklanmanıza izin veren (pusuları sahnelemek için kullanışlıdır!) Ve bize bazı yeni kozmetik öğelere de bir göz atmanızı sağlayan yeni bir ifadeyi gösteriyor. Bir fıçıda saklanan vicdansız korsanlardan oluşan bir ekibin tuzağınıza düşmesini ve tuzağınıza düşmesini bekleyen şerefsiz bir alçak ekibinin olması fikrini seviyoruz. İşte Sea of Thieves.

Fragmanda alay edilen İskelet Görünümünü de giyiyorsanız, en iyi korsan kurgusuna daha da uygun olacaktır.

Sea of Thieves 2. Sezon Geliyor

Oyun son zamanlarda birkaç büyük kilometre taşını kutladı; 20 milyon oyuncu ve üçüncü yıldönümü. Kendi Alex Donaldson’ımız ayrıca Sea of Thieves’in, Xbox Game Pass gibi abonelik hizmetlerinin oyunun muazzam sayıları ışığında kazanan olduğunun nihai kanıtı olduğunu da düşündü.

Sezon 2, 15 Nisan’da piyasaya çıktığında bu noktayı kanıtlamak için muhtemelen daha da ileri gidecek.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Oyun Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Konsollara Crysis Remastered 60FPS Güncellemesi

Sonraki İçerik

PUBG Drive By Taktiği Güçsüzleştirilecek

Alakalı İçerikler
""