Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Rust Üssünüzün Güvenliği Artık Telefonunuzda

Avatar photo
Takip Et
Yeni güncelleme ile Rust üssünüz saldırıya uğrarsa bildirim alabileceksiniz.

Haziran ile beraber Rust‘a yeni bir güncelleme daha geldi. Bu güncellemede gelen farklı yenilikler ile birlikte en ilginci, Rust+ uygulamasının artık IFTTT’yi desteklemesi.

IFTTT temelde, evinizdeki bütün dijital akıllı cihazlarıızı birbirine bağlayarak kullanmanızı sağlayan bir yazılım. IFTTT (If This, Then That) ile örnek olarak, Youtube’da beğendiğiniz bir şarkıyı otomatik olarak Spotify listenize ekleyebilir veya yağmur yağacağı zaman kendinize bir uyarı mesajı gönderebilirsiniz. Yani bu yazılım, IFTTT destekleyen iki uygulamanız var ise birbirleri ile otomatik olarak çalışmalarını sağlıyor.

Rust üssünüzü korumak için istediğiniz otomasyonu artık yapabileceksiniz.

Rust+ uygulamasına gelecek olursak, bu uygulama oyunu oynamadığınız zaman da sunucuyu kontrol etmenize yarıyordu. Şimdi IFTTT desteği ile, bu uygulamayı diğer uygulamalar ya da akıllı cihazlar ile entegre edebilirsiniz. Biri üssünüzü işgal ettiğinde evinizin ışıklarının yanıp sönmesini sağlayabilir, öldürüldüğünüzde otomatik olarak bir tweet attırtabilir ya da oyunda pizzaya benzeyen bir şeye tıklayarak Dominos’tan sipariş verebilirsiniz. Kulağa komik gelse de, IFTTT sayesinde bunları gerçekten yapabilirsiniz.

Görsel 4: Rust Üssünüzün Güvenliği Artık Telefonunuzda - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Yapımcıların paylaştıkları yazı şu şekilde:

“Önüne çıkan her şeyi kesip biçmek isteyen çoğu ekstrem Rust oyuncuları, onları hiç etkilemeyeceği için bu sistem hiç yokmuş gibi devam edebilirler. Fakat daha barışçıl bir yol izlemek isteyen oyuncular bu sistem ile kendi kafalarındaki başka oyuncular ile buluşabilirler.”

Güncelleme ile birlikte karşılaştığınız oyuncuların kaydını tutmak, elektrik kablolarını ve hortumları renklerine göre ayırmak, hayvanlar için geniş bir grafik ve animasyon yenilenmesi gibi değişiklikler getirildi. Güncellemenin tamamını buradan okuyabilirsiniz.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

NZXT N7 Z590 Anakart Modeli Tanıtıldı

Sonraki İçerik

Assassin’s Creed Valhalla Siege of Paris DLC Paketi Sızdırıldı

Alakalı İçerikler
""