Rust Console Edition Fragmanı Yayımlandı

Avatar photo
Takip Et
Rust’ın konsol sürümünden geliştirici ekip yeni bir fragman yayınlandı. Çok yakında son zamanların hayatta kalma oyunu Xbox ve PlayStation’da olacak.
Rust Console Edition Fragmanı Yayımlandı

Double Eleven, 2021’de PlayStation ve Xbox‘a hayatta kalma mücadelesi geldiğinde, oynayacağımız oyunu göstererek Rust Console Edition için konsol sürümü görüntülerine ilk bakışımız.

Rust’un baş geliştiricisi Double Eleven, oyunun PC olmayan versiyonu hakkında X019’da yapılan bir duyuruyu takiben oyunun konsolda nasıl görüneceğine dair ilk görüntüyü paylaştı.

Oyunun açıklanmasından bu yana PS4 ve Xbox One sürümleri hakkında çok az şey duymuş olsak da, oyun Ocak ayında ESRB tarafından derecelendirildikten sonra bazı resmi açıklamalar görmek güzel.

Rust’ın Konsollara Çıkacağı Belirtildi.

Fragman, tamamen oyunun Konsol Sürümüne adanmış yeni bir Twitter hesabının ortaya çıkmasıyla aynı şekilde ortaya çıktı. Twitter hesabı aracılığıyla, Double Eleven’ın 29 Mart 2021’den itibaren başlayacak sunucu kararlılığı dahil olmak üzere teknik öğeleri test etmek için sınırlı bir kapalı beta barındırdığını öğrendik.

Hayranlar bir süredir oyunun PC’de nasıl göründüğünü görmek için bekliyorlardı; İlk sürüm iyimser bir şekilde 2020’de Rust Console Edition’ın piyasaya sürülmesine sahipti, ancak bu yıl Aralık 2020’de stüdyodan yapılan bir duyuruya göre 2021 tarihine ertelendi.

Xbox ve PlayStation’ın aracılığıyla hayata geçirildiğini görmek isteyen oyuncular hala dört gözle bekliyor. Lakin tam bir çıkış tarihi verilmedi.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, Sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Oyun Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Peki, siz Rust’ın konsollarda oynanabileceğine inanıyor musunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
CSGO Işınlanma Bug'ı Keşfedildi

CSGO Işınlanma Bug’ı Keşfedildi

Sonraki İçerik
Epic Games Fall Guys'ın Yaratıcısı Mediatonic'i Satın Alıyor

Epic Games Fall Guys’ın Yaratıcısı Mediatonic’i Satın Alıyor

Alakalı İçerikler
""