Rockstar Games, GTA 6’nın Aktif Olarak Geliştirildiğini Doğruladı

Takip Et
Rockstar, GTA 6’nın aktif olarak geliştirildiğini ve yakın zamanda daha fazla bilgi paylaşmayı beklediklerini duyurdu.
Görsel 4: Rockstar Games, GTA 6'nın Aktif Olarak Geliştirildiğini Doğruladı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Rockstar Games, şu anda sadece GTA 6 olarak adlandırdığımız, serinin bir sonraki oyununun aktif olarak geliştirildiğini ve yakın zamanda daha fazla bilgiyi paylaşmayı beklediklerini duyurdu.

Bunlar dışında daha fazla bilgi verilmese de Rockstar, hazır olur olmaz çok daha fazlasını hayranlarla paylaşmayı iple çektiğini açıkladı. Yani, serinin yeni oyunundan daha fazla bilgi almamız için biraz beklememiz gerekecek. Eğer oyun hakkında gelen raporlar doğruysa, oyun muhtemelen önceki Rockstar yapıtlarından daha küçük ölçekli olacak.

GTA 6

Oyun, hayranları çok iyi tanıdıkları Vice City’ye geri götürecek ve Miami’den esinlenerek oyuna eklenmiş bölgede daha modern bir gün geçirmelerini sağlayacak. Ayrıca, oyuna Warzone ve Fortnite benzeri içerik güncellemelerinin de gelmesi bekleniyor.

Son olarak, yakın zamanda ortaya çıkarılan bir Rockstar patenti, GTA 6’da serinin daha önceki oyunlarına kıyasla daha akıllı NPC’ler (daha iyi yapay zeka ve navigasyon özellikleri) bulunabileceğini gösteriyor.

GTA 6 ne zaman çıkacak?

Her ne kadar oyun için bir çıkış tarihi vermek için çok erken olsa da, GTA 6’nın henüz geliştirilme aşamasında olduğunu ve en az dört yıl daha piyasaya sürülmeyeceğini savunan raporlara dayanarak 2024 veya 2025 yıllarını işaret edebiliriz.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: PUBG Mobile Bilgisayara Nasıl İndirilir? - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

PUBG Mobile Bilgisayara Nasıl İndirilir?

Sonraki İçerik
Görsel 6: Dying Light 2 En İyi Silah Hangisidir? - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Dying Light 2 En İyi Silah Hangisidir?

Alakalı İçerikler