Rocket League Sezon 6 Yarın Başlıyor

Avatar photo
Takip Et
Rocket League Sezon 6 ile oyuna yeni Neo Tokyo arenası, sınırlı süreli modlar ve battlepass ekleniyor.
Görsel 4: Rocket League Sezon 6 Yarın Başlıyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Psynoix’in popüler arabalarla oynanan bir futbol oyunun en son büyük güncellemesi olan Rocket League Sezon 6, yarın 9 Mart’ta başlıyor. Bu güncellemeyle oyuna; yeni bir arena, yeni bir “savaş bileti” ve dört gözle bekleyeceğiniz yeni sınırlı süreli etkinlikler getiriyor.

Oyunun çıkışından yaklaşık yedi yıl geçmiş olsa da azımsanamayacak bir oyuncu kitlesine sahip olduğundan Psynoix oyunu güncel tutmaya devam edecek gibi gözüküyor.

Rocket League Sezon 6 ile hangi değişiklikler yapıldı?

Rocket League’de hali hazırda bulunan arenalardan birisi olan Neo Tokyo, 6. sezon güncellemesiyle makyajlanıyor. Yeni haliyle, harita çizgi roman tarzında olacak ve Rocket League 6. Sezon’un başında kullanıma sunulacak.

Rocket League Sezon 5 Ödülleri

Bu arada, zaman ayırıp rekabetçi oynatma listelerini oynayanlar, altıncı sezonun başlamasından kısa bir süre sonra beşinci sezon ödüllerini alacaklar. Bunu akılda tutarak, hak ettiğiniz ödülleri hemen alamazsanız endişelenmeyin!

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Elden Ring, New World’ü Geride Bıraktı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Elden Ring, New World’ü Geride Bıraktı

Sonraki İçerik
Görsel 6: Sony Rusya'da PlayStation Satışını Durdurdu - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Sony Rusya’da PlayStation Satışını Durdurdu

Alakalı İçerikler