Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Riot VALORANT Points Fiyatlarını Arttıracak

Avatar photo
Takip Et
Riot Games, yaptığı duyuruyla birlikte 8 Eylül itibariyle bazı bölgelerde VALORANT Points fiyatlarını değiştireceğini açıkladı.

Riot Games, belirli aralıklarla küresel VALORANT Points fiyatlandırmalarını kontrol ederek çeşitli sebeplerden dolayı fiyat değişiklikleri yapıyor. Bu değişiklikler bazen artış bazen de azalma şeklinde olabiliyor.

Bu yıl da Avrupa, Brezilya, Latin Amerika, Rusya ve Türkiye bölgelerindeki bedellerle ilgili değişiklikler yapılacak. Aşağıda 8 Eylül itibarıyla Riot Games tarafından yapılacak VALORANT özelinde karşılaşacağınız değişiklikleri görebilirsiniz.

Düzenlemeler hayata geçmeden önce, 23 Ağustos-8 Eylül tarihleri arasında, fiyat değişikliklerinden etkilenip etkilenmemeniz fark etmeksizin sanal alışveriş birimi satın aldığınızda iki kat bonus alışveriş birimi elde edeceksiniz.

Yani bu bonus ile birlikte örneğin; VALORANT’ta 1900 VP satın almak 300 bonus VP kazandıracak (normalde 150 VP bonus kazandırıyordu).

Bu kampanya 23 Ağustos günü saat 23.00 civarı başlayacak (kampanyanın paketlere yansıması 1 saati bulabilir) ve yeni bedellerin hayata geçeceği 8 Eylül günü saat 23.00’e kadar devam edecek.

VALORANT Points Fiyat Değişiklikleri

Brezilya: ortalama %15 bedel artışı
Kolombiya: ortalama %11 bedel artışı
Kosta Rika: ortalama %16 bedel artışı
Meksika: ortalama %17 bedel artışı
Şili: ortalama %16 bedel artışı
Uruguay: ortalama %17 bedel artışı
Peru: ortalama %15 bedel artışı
Rusya: ortalama %6 bedel artışı
Türkiye: ortalama %17 bedel artışı
Avrupa (EUR, GBP ve HUF para birimlerinde geçerli): ortalama %5 bedel azalışı

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Call of Duty Vanguard Alpha Sürümü Bu Hafta Sonu Başlıyor

Sonraki İçerik

Microsoft Flight Simulator’a Rekabetçi Uçak Yarışları Geliyor

Alakalı İçerikler
""