Riot Breeze’i VCT Masters Reykjavík’ten Çıkardı

Avatar photo
Takip Et
Breeze, Valorant Champions Tour Reykjavík’in harita havuzundan kaldırıldı.

Riot Games, twitter hesabından yaptığı duyuruyla Breeze’i Valorant Champions Tour Masters Reykjavík harita havuzundan çıkardığını açıkladı.

Karayip temalı yeni Valorant haritası olan “Breeze”‘in oyuna eklemesinden sonra Riot, espor maçlarında da kullanılabilir hale getirmeyi denemeye karar verdi. Ancak, taraftarlar ve profesyonel oyuncular bu konuda pek hevesli sayılamaz.

Riot neden Breeze’i VCT Reykjavík harita havuzundan çıkardı?

Dün saat akşam 6 sularında, Riot’un @valesports_tr hesabı, Breeze’in Master Reykjavík’in harita havuzundan çıkarıldığını belirten bir tweet attı.

Breeze sadece bir haftadan beri Valorant’ta ve VCT Masters Reykjavík’in 24 Mayıs’ta başlamasıyla birlikte, çoğu profesyonel oyuncunun uyum sağlamak ve strateji oluşturmak için zamana sahip olması muhtemel görünmüyor.

VCT Masters Reykjavík nedir?

7 bölgedeki 2. aşama Challengers Finallerinden 10 takım, VCT Masters Reykjavik’te yarışmak için İzlanda’ya gidecek. Sentinels ve Version1 Kuzey Amerika’dan, Crazy Raccoon Japonya’dan, X10 Esports Okyanusya’dan, Nuturn Gaming Kore’den, Team Liquid ve Fnatic ise EMEA bölgesini temsil edecek. Ülkemizden ise maalesef, hiçbir temsilci turnuvada yer almayacak.

Turnuva 24 Mayıs’ta başlıyacak ve 30 Mayıs’ta bitecek.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Rocket League Nascar Fan Paketi Yakında Çıkıyor

Sonraki İçerik

Apex Legends Sezon 9’un Çıkışıyla Yeni Bir Rekor Kırdı

Alakalı İçerikler
""