Resident Evil Village Çok Oyunculu Modu 2022’ye Ertelendi

Avatar photo
Takip Et
Resident Evil Village’nin 2021 Temmuz ayında beklenilen çok oyunculu modu ileri tarihe ertelendi.

Capcom geçtiğimiz Perşembe günü yaptığı açıklamada, Resident Evil Village’ın ücretsiz çok oyunculu modu Resident Evil Re:Verse’in 2022 yılına ertelendiğini duyurdu. Bu bonus çok oyunculu modun başlangıçta oyunla birlikle yayımlanması planlanıyordu ancak ilk olarak Nisan ayına sonrasında yaz sezonuna ertelenmişti. Şimdi ise 2022 yılına ertelendi.

Capcom Perşembe günü “güncellenmiş lansman ayrıntılarının” daha sonra açıklayacağını yayımladığı tweet ile açıkladı. Ayrıca Capcom, “Resident Evil Re:Verse’in daha önce duyurulan Temmuz 2021 lansmanı, ekibin sorunsuz bir oyun deneyimi sunmak için çalışmaya devam edebilmesi için 2022’ye erteleniyor” açıklamasını yaptı. “Sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.”

Resident Evil Village Çok Oyunculu Karakterleri

Re:Verse’in oynanabilir karakterler olarak Jill Valentine, Claire Redfield, Leon S. Kennedy, Nemesis, Hunk, Chris Redfield, Ada Wong ve Jack Baker gibi Resident Evil serisi oyuncularını içermesi bekleniyor. Dört ila altı oyuncu, Raccoon Şehri Polis Departmanına dayalı gibi görünen bir savaş arenasında geçen bir ölüm maçında birbirleriyle yarışacak.

Resident Evil Village

Capcom, farklı teknik kusurların bulunduğu Re:Verse için birden fazla Beta testi gerçekleştirdi. Resident Evil Village’ın fiziksel kopyalarını satın alan oyunculara, 2022’de çok oyunculu mod hazır olduğunda kullanabilir olması için indirme kodunu şimdi hesaplarına eklemeleri talimatı verildi. Aksi takdirde, oyuncuların kodlarını o zamana kadar elinde tutmaları gerekecek.

İnsanların eğlence için video oyunlarına yöneldiği COVID-19 salgını sırasında video oyun endüstrisi yüksek karlar elde etmiş olsa da, oyun geliştiricileri için zorlu bir dönem oldu. Oyun stüdyoları yıkıcı bir salgında hayata uyum sağlarken video oyunu geliştirmeleri yavaşladı ve o zamandan beri birçok oyun ertelendi. Re:Verse ile birlikte The Lord of the Rings: Gollum, Gran Turismo 7 ve Hogwarts Legacy 2022 yılına ertelendi.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Netflix Oyun Çıkarmaya Başlayacak

Sonraki İçerik

Call of Duty Back Ops Cold War Season Four Güncellemesi

Alakalı İçerikler
""