Renkli PlayStation 5 Kontrolcüleri Yolda

Avatar photo
Takip Et
Sızıntılara göre yakında renkli PlayStation 5 DualSense kontrolcüleri çıkış yapacak.

PlayStation 5, çıkış yaptığı günden beri elde etmesi zor bir ürün. Hem ülkemizin şartları hem de stok sıkıntısı dolayısıyla, birçok oyuncu hala bir PlayStation 5 ve DualSense sahibi olmak için gün sayıyor.

Zor olsa da bir PlayStation 5 sahibi olan insanlar DualSense kontrolcüsüne aşık olmuş olabilirler. Returnal gibi oyunlar DualSense’in yeteneklerini ortaya çıkarırken, PlayStation 5 sahiplerinin heyecanlanmaları için bir nedenleri daha var. DualSense kontrolcüleriyle ilgili bir sorun varsa bu da sadece beyaz renkle satılmasıdır.

PS Plus sızıntıları ile tanınan İspanyol Web sitesi Area Jugones’e göre, yeni PlayStation 5 DualSense kontrolcü renkleri yolda. Alan Jugones, iki yeni rengin kırmızı ve siyahın yanı sıra siyah ve gri olacağını iddia etti.

İddiayı doğrulamak için daha fazla ayrıntı veya resim bulunmamakla birlikte, Sony’nin PlayStation 4 DualShock denetleyicisini çok çeşitli renklerde yaptığı için yeni DualSense renkleri fikri şaşırtıcı değil.

DualSense kontrolcüsü için daha fazla renk seçeneğine sahip olmak kesinlikle birçok PlayStation hayranının ve kullanıcısının ilgisini çekecek bir şey olacaktır. Mevcut Dualsense’in beyaz rengi, topladığı tozları çok fazla belli ettiği bir gerçek.

Renkli PlayStation 5 DualSense kontrolcüleri için kesin bir tarih bulunmuyor.

PlayStation 5 DualSense için yeni renk seçeneklerinin ne zaman geleceğine dair bir kesin bir bilgi olmasa da, Sony’nin piyasaya sürülmek üzere yeni renkler planladığı ihtimali yüksek. Bu süreçte, hayranlar DualSense kontrolcülerini özelleştirmek için kendi yollarını buluyorlar, hatta bazıları düğmelerdeki elmaslarla süslenmiş.

Bazı PlayStation 5 sahipleri DualSense kontrolcüleri ile yaratıcı hayallerini gerçekleştirirken, bazı PlayStation 5 sahipleri kontrolcüleri parçalara ayırma ve kırma riskini almak istemiyorlar. Bu nedenle, bazı şirketler hali hazırda özel PlayStation 5 DualSense kontrolcüleri sunmaya başladı. Bu kontrolcüler tamamen özelleştirilebilir daha fazla kişiselleştirme sunsalar da, ancak standart bir beyaz denetleyiciden iki kat daha pahalıya mal oluyorlar.

Kontrolcüsü için yeni bir renk almayı bekleyen PlayStation 5 sahipleri, Sony yeni renkler için resmi bir duyuru yapana kadar bir süre beklemeye devam etmek zorunda kalacak gibi görünüyor.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Resident Evil Village Serinin En İyi Çıkışını Yakaladı

Sonraki İçerik

Ubisoft Oyunlarını Ubisoft Originals Olarak Adlandıracak

Alakalı İçerikler
""