Renkli PlayStation 5 Kapakları Tanıtıldı

Avatar photo
Sony, üç farklı renkte yeni DualSense kontrolcülerini ve renkli PlayStation 5 kapaklarını tanıttı.
Takip Et
Görsel 4: Renkli PlayStation 5 Kapakları Tanıtıldı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Sony yayımlamış olduğu blog yazısıyla, renkli PlayStation 5 kapaklarını getirdiğini duyurdu. 5 farklı renkteki PlayStation 5 kapak çeşitleri ve aynı renklere sahip DualSense kontrolcüleri Ocak 2022’de piyasaya sürülmeye başlanacak.

Konsol kapakları piyasaya sürülmeden önce Sony, yeni üç farklı renkte DualSense piyasaya sürecek bunlar; Nova Pink, Starlight Blue ve Galactic Purple.

Renkli PlayStation 5 Kapakları ve DualShock’ların Tanıtım Videosu

Diğer iki renge sahip DualSense kontrolcüleriyse konsol kapaklarının resmi olarak piyasaya sürülmesiyle birlikte Midnight Black ve Cosmic Red de piyasaya sürülecek.

Sony, geçtiğimiz ay PlayStation 5 için kapak yapmasına izin veren ve şirketin konsol sahipleri için özelleştirme seçenekleri sunmayı planladığını öne süren bir patent tescillemişti.

Bu haber muhtemelen PS5 özelleştirmesi sunan mevcut şirketleri, özellikle de Sony ile “Darkplates” olarak adlandırılan kendi siyah PS5 ön plakaları üzerinde uzun bir savaşta yer alan Kanadalı firma Dbrand’ı etkileyecektir.

Ancak, geçen ay yayınlanan bir bildiride şirket, Sony Interactive Entertainment’ın avukatlarının satmaya devam etmesi halinde dava açmakla tehdit eden bir mektubunun ardından Darkplates’in artık satılmayacağını açıkladı.

Ancak birkaç gün sonra, web sitesinde “Şah mat, avukatlar” diyen kendine güvenen bir açıklamada Dbrand, Darkplates 2.0 adını verdiği ve gelecekteki davalardan güvende olduğunu iddia ettiği yeni bir PS5 ön panel serisini tanıttı.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Football Manager 2022'nin En İyi Genç Oyuncuları - Oyun Haberleri - Oyun Dijital
Avatar photo

Football Manager 2022’nin En İyi Genç Oyuncuları

Sonraki İçerik
Avatar photo

Acend 2021 VALORANT Champions Şampiyonu Oldu

Alakalı İçerikler