Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Remedy, Alan Wake 2’nin Baştan Sona Oynanabilir Durumda Olduğunu Aktardı

Avatar photo
Takip Et
Remedy Entertainment yayınladığı mali raporda Alan Wake 2’nin temel geliştirmesinin tamamlandığını ve baştan sona oynanabilir olduğunu belirtti.
Görsel 4: Remedy, Alan Wake 2'nin Baştan Sona Oynanabilir Durumda Olduğunu Aktardı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Remedy Entertainment’ın kısa süre önce paylaştığı 2022 mali yılı raporunda Alan Wake 2 ile ilgili bazı iyi haberler yer alıyor. Stüdyoya göre, Alan Wake 2 yakında tüm içeriği hazır ve “baştan sona oynanabilir” olacak.

Tüm içerik eklendikten sonra ekip son cilalama aşamasına geçecektir. Raporda Remedy, 2021’de PC, PlayStation ve Xbox için ve 2022’de Switch için piyasaya sürülen Alan Wake Remastered’ın “henüz telif geliri sağlamadığını” da belirtti.

Ancak stüdyo, hayranlar ve yeni oyuncular orijinal hikâyeyi yeni nesil konsollarda deneyimlemek isteyeceğinden, Alan Wake 2’nin piyasaya sürülmesinin “yakınlaşmasıyla” satışların artmasını bekliyor.

Alan Wake 2, Aralık 2021’de The Game Awards sırasında ortaya çıktı ve bu yıl içinde piyasaya sürülmesi ve Epic Games tarafından yayınlanması planlanıyor.

Oyun, Remedy için bir ilk olan hayatta kalma korkusu türünde olacak ve sadece korku unsurları içeren önceki oyundan çok daha karanlık olacak.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: VALORANT 6.03 Yama Notları: Killjoy ve Raze Güçsüzleştirildi - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

VALORANT 6.03 Yama Notları: Killjoy ve Raze Güçsüzleştirildi

Sonraki İçerik
Görsel 6: Minecraft 1.20 Güncellemesiyle Oyuna "Kiraz Çiçeği" Biyomu Eklenecek - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Minecraft 1.20 Güncellemesiyle Oyuna “Kiraz Çiçeği” Biyomu Eklenecek

Alakalı İçerikler
""