Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Razer’dan Rainbow Six Siege Özel Seri Kulaklık

Avatar photo
Takip Et
Ubisoft Forward 2021 sunumunda Razer, Rainbow Six Siege özel seri bir kulaklık tanıttı.

Razer, Rainbow Six Siege ile işbirliği yaparak, taktik nişancı oyunundan ikonik tasarım öğelerini içeren özel bir sürüm kulaklık yapacaklarını duyurdu.

Ubisoft Forward 2021 sunumunda yapılan duyurularda, oyun geliştirme ve yayıncılık şirketi kısa süre önce, taktik nişancı oyunu Rainbow Six Siege’e adanmış BlackShark V2 Pro kulaklığının özel bir sürümünü üretmek için oyun çevre birimleri markası Razer ile ortaklık kurduğuna dair bir haber yayınladı.

Birçok Rainbow Six hayranı, Ubisoft’un son birkaç gün içinde E3 2021’de yaptığı güncellemelerden fazlasıyla heyecanlandı. Geliştiriciler, kısa bir animasyonla yalnızca yeni Six Siege operatörü Thunderbird’ü göstermekle kalmadı, aynı zamanda ekip Rainbow Six Extraction serisinin yaklaşmakta olan bölümü de duyurdu. Bu heyecan verici güncellemeler de göz önüne alınırsa, Ubisoft’un Rainbow Six video oyunu serisinin çevrimiçi heyecanını artırmak için Razer gibi tanınmış bir çevre birimi markasıyla ortak olması pek de şaşırtıcı değil.

BlackShark V2 Pro Six Siege Special Edition, hem Six Siege oyuncuları hem de hayranları tarafından çok beğenileceğe benziyor. Başlık, oyunun logosunu vurgulayarak ve ikonik Six Siege tasarım öğelerinden esinlenerek turuncu ve beyaza yeniden renklendirildi. Çevre birimi, TriForce Titanium 50mm Sürücüler ve THX Spatial Audio ile akustik özellikleri güçlü olacak şekilde donatılmıştır. Bu, Rainbow Six Siege oyuncularına düşman yerlerini belirleme ve tespit etme konusunda ipucu verecek sesli ipuçlarının bu kulaklık aracılığıyla daha net ve net olarak gelebileceği anlamına geliyor. Dahası, BlackShark V2 Pro’nun kapalı kulaklık başlıkları ve rahat tasarımıyla, dış gürültü daha etkili bir şekilde engellenecek ve her türden oyuncunun kendini oyun deneyimine tamamen kaptırmasına olanak tanıyacak.

Discord sertifikalı Razer HyperClear Supercardioid Mic ile sesli sohbete çok güvenen oyuncular, takım arkadaşlarıyla daha verimli iletişim kurabilecekler. Geliştiricilere göre Rainbow Six Siege çapraz platform oyununun yakında uygulanacağı göz önüne alındığında, operatörler arasında net ve özlü iletişim maçlarda daha da önemli olacak.

Razer BlackShark V2 Pro Six Siege Special Edition online siparişe açıldı.

Razer BlackShark V2 Pro Six Siege Special Edition şu anda Razer’ın web sitesinde 199,99 ABD Doları veya 199,99 Euro’ya online siparişlere açıldı. Eşsiz tasarımı ve güvenilir Razer çevre birimi teknolojisi ile bu kulaklık, herhangi bir Siege hayranının koleksiyonuna eklemesi gereken bir parça.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Xbox’a 40 Adet Bağımsız Oyun Demosu Geliyor

Sonraki İçerik

Battlefield 2042’de Bot Oyuncular Yer Alacak

Alakalı İçerikler
""