Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Rainbow Six Siege Yeni Sezon Sızdırıldı

Avatar photo
Takip Et
Geçen günlerde Y6S2 sezonu başladı, sezonun bitmesine uzun bir zaman varken Rainbow Six Siege yeni sezon sızdırıldı.

14 Haziran tarihinde Y6S2 kod adıyla North Star sezonu Rainbow Six Siege için başlamıştı. North Star ile birlikte Favela haritası tekrardan düzenlendi ve oyuna savunanlar için Thunderbird operatörü eklendi. North Star hakkında daha çok bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Çok geçmeden Rainbow Six Siege yeni sezon sızdırıldı.

Yıllık takvime göre, yılın 3. sezonunda gelecek olan operatör Hırvatistanlı olacak. Her sezon olduğu gibi bu sezonda da bir harita düzenlenecek fakat burada bir aydınlanamayan gölge var. 3. sezonda ya yeni harita gelecek ya da her zaman ki gibi harita düzenlenecek, kesin bir bilgi yok. Tahmin edebileceğiniz üzere North Star’da savunan operatörü geldi ve 3. sezonda saldırı operatörü gelecek.

Rainbow Six Siege Yeni Sezon Sızdırıldı

Sızdırılan bilgilere göre Y6S3 ismini verdiğimiz yeni sezonun adı Operation Crystal Guard olacak. Gelecek olan saldıran operatörün adı Osa olarak belirtildi fakat genelde sızıntılarda operatörlerin kod adı kullanılır. Operatörün isminin Osa olacağı kesin değil. Kendisi Hırvatistanlı, trans bir birey.

Rainbow Six Siege Yeni Sezon Sızdırıldı
Osa’nın sızdırılan görüntüsü.

Özelliği ve kullanacağı silahlarda kendisiyle beraber sızdırıldı. Thermite’dan bildiğimiz AR silah 556xi ve Jackal’ın PDW9 SMG silahına sahip olacak. Bunların yanında PMM tabancaya da sahip olacak. Sızdırılan bilgilerde tek bir tabanca olarak gözüküyor, ikinci seçenek tabanca hakkında bilgi yok.

Duvarlara yerleştirilebilen, açılır kapanır özelliği olan bir şeffaf kalkana sahip olacak. Bu kalkanın ismi Talon-8 olacak. Ayrıca Osa, Kali’nin Nighthaven PMC birliğinden birisi.

Ayrıca Operation Crystal Guard’da oyun içi arayüz de değişecek. Oyuna tercihe dayalı pusula eklenecek. Pusulanın yanı sıra maç içerisindeki arayüz değişecek. Yani artık silahları sağ alt köşede mermileriyle birlikte görebileceğiz. Normalde ortada olan özellik sekmesi artık sağ alt köşede yer alacak ve daha temiz bir görüntü sağlayacak. Ayrıca dron, Zero kamerası, Finka adrenali, Echo dronu, Doc şırıngası ve Ela’nın bombalarında gelen etkinin oyuncuya yansıyan arayüzü değişti.

Rainbow Six Siege Oyun İçi Terimler başlığı bu kadardı. Eğer sizlerin bunların dışında duyduğunuz terimler var ise yorumlarda belirtebilirsiniz.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Yeni Genshin Impact Güncelleme Sızıntıları

Sonraki İçerik

GOG.com Yaz İndirimleri Başladı

Alakalı İçerikler
""