Rainbow Six Parasite’ın Oynanış Videosu Sızdırıldı

Avatar photo
Takip Et
Kısa zaman önce kapalı beta testleri başlayan Rainbow Six Parasite’ın oynanış videosu testerlar tarafından sızdırılarak Facebook’da paylaşıldı.
Rainbow Six Parasite'ın Oynanış Videosu Sızdırıldı

Ubisoft kısa süre önce Rainbow Six Parasite için kapalı beta testi başlattı. Test sadece davetli kişiler tarafından gerçekleştirildiği için normal şartlarda herhangi bir video görmememiz gerekiyor. Fakat bu çok nadiren normalde olması gerektiği gibi oluyor.

Kapalı beta testlerine katılan biri Rainbow Six Parasite’ın 1 saatten uzun oynanış videosunu Facebook Gaming ile paylaştı ve paylaşırken herhangi bir sorun yaşamadı. Kullanıcının yaptığı platform seçiminin mantıklı olduğunu söylememiz gerekiyor, çünkü Facebook, YouTube ve Twitch’in aksine teklif hakkıyla korunan materyalleri koruma konusunda çok daha yavaş.

Oynanış videosu sadece oyunun öğretici modunu gösteriyor, ancak yine de oyunda gerçekte ne yaptığımıza dair bir izlenim oluşturmamıza olanak sağlıyor. Parasite’daki görevlere ‘Incursions’ adı veriliyor ve bunlar üç alt bölüme ayrılıyor. Her alt bölge, oyuncuların bir sonraki bölüme ilerlemek için ulaşması gereken bir hedefe sahip. Yeni bölgeye geçtikçe zorluk da gittikçe arttırıyor.

Görevler değişiklik gösteriyor, ancak çoğu gizliliğe dayanıyor gibi görünüyor. Görevler, bazı örnekler ya da bitki izleri vb. almak için düşmanların etrafında gizlice dolaşmak gibi hedefler içeriyor. Eğer fark edilirseniz, düşmanlarla savaşa girmek zorunda kalıyorsunuz. Oyunda düşmanlar sizi fark etmek üzereyken kafaları parlıyor ki bu bizde çok kullanışlı.

Hazırlık aşaması Siege oyuncularının aşina olduğu gibi, tüm operatörlerin hedefi bulmak için her aşamanın başında dronelardan yararlanıyoruz.

Rainbow Six Parasite’ın sızdırılan oynanış videosunu izlemek için tıklayın.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Oyun Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Sızdırılan video oyun hakkında bir fikir edinmenize yaradı mı? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 4: VALORANT: VCT Türkiye Turnuva Müzikleri - Sistem Gereksinimleri - Oyun Dijital

VALORANT: VCT Türkiye Turnuva Müzikleri

Sonraki İçerik
Microsoft Discord İçin Görüşmelere Başladı

Microsoft Discord İçin Görüşmelere Başladı

Alakalı İçerikler
""