Rainbow Six Extraction 2022’ye Ertelendi

Takip Et
Rainbow Six Extarction’ın yanında, Riders Republic de sekiz hafta ertelendi.

Ubisoft, Cuma günü 2021 yılı içinde çıkarmaya karar verdiği iki büyük oyununu erteledi. Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction’ı Ocak 2022’ye, Riders Republic’i 2 Eylül’den 28 Ekim’e yani sekiz hafta erteledi.

Rainbow Six Extraction, 16 Eylül’de piyasaya sürülmesi planlanıyordu.

Daha önce Rainbow Six Quarantine olarak bilinen Rainbow Six operatörlerine karşı uzaylı istilasını gördüğümüz Rainbow Six Extraction’ın başlangıçta 16 Eylül’de piyasaya sürülmesi planlanıyordu. Ubisoft bu tarihi sadece bir ay önce bildirmişti, ancak Cuma günü yayınlanan bir güncellemede oyunun daha fazla zamana ihtiyaç duyduğunu söyledi.

Ubisoft’un açıklamasında:

Rainbow Six Extraction ile hedefimiz, co-op oyunlar hakkında oynama ve düşünme şeklinizi değiştiren tam teşekküllü bir AAA deneyimi sunmaktır. Missing In Action veya The Sprawl gibi benzersiz özelliklerle, her görev, Rainbow Six’in seçkin operatörlerine ölümcül ve gelişen bir uzaylı tehdidine karşı mücadelede liderlik edeceğiniz gergin ve zorlu bir deneyim olacak.

Bu vizyonu Ocak 2022’de hak ettiği şekilde hayata geçirmek için ek zaman ayırma fırsatını benimsiyoruz. Bunun Rainbow Six Extraction’ın yaratmak için yola çıktığımız sürükleyici, co-op  ve heyecan verici bir deneyim olmasını sağlayacağından eminiz.

Ubisoft’un disiplinler arası ekstrem spor yarış oyunu Riders Republic’i yapan ekip, oyunun pürüzlerini gidermek için daha fazla zamana ihtiyacı olduğunu söyledi:

Tüm oyunculara en iyi oyunu sunabilmemiz için zorlu bir kararla, çıkış tarihimizi 2 Eylül’den 28 Ekim’e erteledik. Bu bize ince ayar yapmak için daha fazla zaman tanıyacak ve size. oyuna başlamadan geri bildirim sağlamanız için bir şans daha verecek.

Riders Republic, ilk olarak Eylül 2020’de duyuruldu ve Şubat 2021’de piyasaya sürülmesi planlandı. Ubisoft, oyunu Ocak ayında süresiz olarak erteledi, fakat  daha sonra Eylül 2021’de lansmana karar verdi.

Hem Rainbow Six Extraction hem de Riders Republic, PlayStation 4, PlayStation 5, Windows PC, Xbox One ve Xbox Series X’e bağlı ve akış sürümleri Amazon Luna ve Google Stadia’ya geliyor.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

VALVE’ın Oyun Konsolu Steam Deck Duyuruldu

Sonraki İçerik

Minyonlar Artık Minecraft’ta

Alakalı İçerikler
""