PUBG New State Çıkış Tarihi

Avatar photo
Takip Et
PUBG New State çıkış tarihi de dahil olmak üzere fütüristik battle royale oyunu hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenin.
Görsel 4: PUBG New State Çıkış Tarihi - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

PUBG New State, inanılmaz popüler battle royale serisine ait yepyeni bir fütüristik oyun. 2051 yılında geçen PUBG: New State, orijinal oyundan bildiğiniz ve sevdiğiniz tüm yönleri bir araya getirecek ve serinin uzun süredir hayranları için ilginç şeyler yaşatmak için bazı yeni unsurlar ekleyecek.

Geliştirici Krafton Inc, alpha testlerinin bu yıl içinde gerçekleşeceğini ve ön kayıtların şu anda Android kullanıcıları için canlı olduğunu ve iOS’da da çok yakında başlayacağını açıkladı. Ne yazık ki, bir PUBG New State çıkış tarihi henüz açıklanmadı, ancak bu sayfanın yeni bilgilerle sık sık güncellenmesini sağlayacağız.

PUBG New State’e nasıl ön kayıt yaptırabilirim?

Android kullanıcıları şu anda Google Play Store’u ziyaret ederek PUBG: New State’e ön kayıt yaptırabilirler. Bir iOS cihazı kullanıyorsanız, Krafton ön kaydın daha sonraki bir tarihte kullanıma sunulacağını söyledi.

25 Şubat’tan itibaren ön kayıt yaptıran herkese sınırlı bir araç kaplaması verilecektir.

PUBG New State çıkış tarihi ne zaman?

Ne yazık ki, şu anda somut bir PUBG: New State çıkış tarihimiz yok. Ancak Krafton Inc, oyunun 2021’de bir noktada düşeceğini açıkladı. Yakında yayınlanma tarihinin açıklanmasıyla dalga geçiyorlardı ve son sızıntılar PUBG New State’in App Store’da 31 Ekim’de yayınlanma tarihi için listelendiğini gösterdi. Bu doğrulanmasa da bu hayranların beklediği çıkış tarihi olabilir.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: VALORANT VAL 5 Hatası Çözümü - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

VALORANT VAL 5 Hatası Çözümü

Sonraki İçerik
Görsel 6: Xbox 20. Yıl Özel Yeni Kontrolcü ve Kulaklık Tanıttı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Xbox 20. Yıl Özel Yeni Kontrolcü ve Kulaklık Tanıttı

Alakalı İçerikler