Prey Sistem Gereksinimleri

Görsel 1: Prey Sistem Gereksinimleri - Sistem Gereksinimleri - Oyun Dijital

Epic Games’in 25 Aralık günü ücretsiz olarak dağıtacağı sürpriz oyun Prey oldu. 24 Aralık’ta ücretsiz olarak verilen Pathfinder Kingmaker’dan sonra sıra Prey’de.

4 Mayıs 2017 tarihinde piyasaya sürülen Prey bir bilim kurgu FPS oyunu. Talos I isimli bir uzay istasyonunda uyandığımız bu oyun 2032 yılında geçiyor. İnsanlığı geliştirmek için yapılan bir deneyde denek olduğumuz bu oyunda, uzay istasyonunu istila eden uzaylılar tarafından avlanıyoruz.

Uzay istasyonunu gezerken bulduğumuz silahlar ve özel yeteneklerimizle hayatta kalmaya çalıştığımız Prey, 24.595 değerlendirme ile Steam’de “Çok Olumlu” notu almayı başarmış durumda. Gelin Prey sistem gereksinimlerini hep birlikte inceleyelim.

Prey Sistem Gereksinimleri

Prey Minimum Sistem Gereksinimleri

Prey Önerilen Sistem Gereksinimleri

Prey oyununu buraya tıklayarak 26 Haziran 2021 saat 19.00‘a kadar Epic Games hesabınıza tanımlayabilirsiniz. Prey sistem gereksinimleri hakkında bilmeniz gereken her şey bu kadar.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Exit mobile version