PlayStation Plus Extra Temmuz 2024 Oyunları Sızdırıldı

Görsel 2: PlayStation Plus Extra Temmuz 2024 Oyunları Sızdırıldı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

PlayStation Plus Extra’ya Temmuz 2024’te ekleneceği iddia edilen oyunların listesi internette yayımlandı. Her zaman bu bilgilerin doğruluğu tartışmaya açık olsa da sızdırılan bilgiler Sony’nin PlayStation Plus Extra Temmuz 2024 oyunlarını 10 Temmuz Çarşamba günü açıklayacağını ve oyunların servise 16 Temmuz Salı günü geleceği yönünde.

Dealabs‘te yayımlanan habere göre; Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion, Mount and Blade 2: Bannerlord, No More Heroes 3, Pathfinder: Wrath of the Righteous – Enhanced Edition, Remnant: From the Ashes, Remnant 2 ve Travis Strikes Again: No More Heroes – Complete Edition Temmuz 2024’te PlayStation Plus Extra’ya eklenecek oyunlar olacak.

Remnant: From The Ashes’ın tam olarak kesin olmadığı vurgulanıyor, bu nedenle servise altı oyun eklenecek gibi düşünebilirsiniz. Tabii ki, bilgilerin doğrulanması için Sony’nin yapacağı resmi duyuruyu beklememiz gerekiyor.

PlayStation Plus Extra Temmuz 2024 Oyunları

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Exit mobile version