Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

PC Building Simulator 2 Duyuruldu

Avatar photo
Takip Et
Popüler bilgisayar toplama serisinin devam oyunu PC Building Simulator 2 yayımlanan fragmanla duyuruldu.
Görsel 4: PC Building Simulator 2 Duyuruldu - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

2018 yılında bağımsız oyun geliştirme şirketi The Irregular Corporation tarafından piyasaya sürülen PC Building Simulator, piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren simülasyon oyunu severleri tarafından çok beğenilmişti.

Bugün serinin devam oyunu olacak PC Building Simulator 2 yayımlanan fragmanla duyuruldu. Serinin ilk oyununu The Irregular Corporation ve Claudiu Kiss tarafından geliştirilmişti devam oyunuysa İngiliz oyun geliştirme stüdyosu Spiral House tarafından geliştirilecek ve Epic Games’e özel olacak.

40’tan fazla donanım markasına ev sahipliği yapacak simülasyon oyunu, eski oyuna kıyasla daha gerçekçi simülasyon şartlarını ve geliştirilmiş kariyer moduna da el sahipliği yapacak.

PC Building Simulator 2, daha önce de söylediğimiz gibi Epic Games Store’a özgü olacak, bunun sebebi The Irregular Corporation’un üst şirketi Tonic Games Group’un Epic Games tarafından satın alınmasından başka bir şey değil.

İlginç bir şekilde, orijinal oyun ve DLC’si 2 milyonun üzerinde satış rakamına ulaştı. Geçtiğimiz yılın sonlarında Epic Games Store’da oyun yaklaşık 11 milyon kullanıcıya ücretsiz olarak dağıtıldı.

Oyun hakkında daha fazla bilgiyi bulmak ya da istek listenize eklemek için buraya tıklayarak PC Building Simulator 2’nin Epic Games sayfasına ulaşabilirsiniz.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: IndieWay Mart Başlıyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

IndieWay Mart Başlıyor

Sonraki İçerik
Görsel 6: Call of Duty Warzone Mobil Cihazlara Geliyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Call of Duty Warzone Mobil Cihazlara Geliyor

Alakalı İçerikler
""