Oxenfree 2 Lost Signals Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Takip Et
PlayStation Veritabanı ve birkaç kaynaktan sızdırılan bilgiler, Oxenfree 2 Lost Signals çıkış tarihini ortaya çıkardı.
Görsel 2: Oxenfree 2 Lost Signals Çıkış Tarihi Sızdırıldı - Rehber - Oyun Dijital

Night School Studio tarafından 2016 yılında piyasaya sürülen Oxenfree, döneminin çok övülen bağımsız yapıtlarından biriydi ve çıkışından kısa bir süre sonra oldukça popüler bir hale gelmişti.

Night School’un sonraki oyunu Afterparty’nin piyasaya sürülmesinin ardından, geliştirici 2022’de çıkış yapacağı ve daha spesifik olacağı iddia edilen bir devam oyunu için Oxenfree evrenine geri döndü. Sızdırılan bilgilere göre, Oxenfree 2 Lost Signals çıkış tarihi oldukça yakın bir zaman.

Oxenfree 2 Lost Signals Çıkış Tarihi

Sızdırılan bilgilere ve birkaç güvenilir kaynağa göre, Oxenfree 2: Lost Signals 8 Şubat 2022 tarihinde piyasaya sürülecek. Bildirilen tarih, oyunların piyasaya sürülmesi için oldukça yaygın bir gün olan salı olduğundan, eğer doğruysa oyunu neredeyse bir buçuk ay sonra oynayabileceğiz.

Oxenfree 2: Lost Signals; PS4, PS5, Nintendo Switch ve PC platformlarında mevcut olacak. Xbox sürümü hakkında ise henüz bir bilgi yok, ancak önümüzdeki yıl Xbox’ta da oyunculara sunulabilir.

Ayrıca Oxenfree 2, Netflix’in Night School Studio’yu satın almasından önce gerçekleşen bir anlaşmadan ötürü MWM Interactive tarafından yayımlanacak. Bu sebeple çıkışı sırasında Netflix Games aracılığıyla oynayamayacaksınız.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 3: Final Fantasy 16, COVID Nedeniyle 6 Ay Ertelendi - Rehber - Oyun Dijital
Avatar photo

Final Fantasy 16, COVID Nedeniyle 6 Ay Ertelendi

Sonraki İçerik
Görsel 4: Oxygen Not Included Sistem Gereksinimleri - Rehber - Oyun Dijital

Oxygen Not Included Sistem Gereksinimleri

Alakalı İçerikler
Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.

Oyun dünyasındaki son haberler ve eğlenceli içerikler paylaştığımız Instagram sayfamızı hemen takip etmek için 'Takip Et' butonuna tıklayın!