OpenTTD Steam’e Eklendi

Avatar photo
Takip Et
1994 yapımı Transport Tycoon Deluxe fanları tarafından yeniden yapımı OpenTTD Steam’e tüm platformlar için ücretsiz olarak eklendi.

Daha önceden Steam’e geleceğini duyurduğumuz OpenTTD 1 ay sürenin ardından Steam’e çıkış yaptı.

OpenTTD, Chris Sawyer’ın 1994’de yayınladığı yönetim oyunu Transport Tycoon Deluxe’ün bağımsız bir yeniden yapımı ve genişletilmiş hali. Ücretsiz ve açık kaynak oyun 15 yılı aşkın bir süreden sonra düzenle olarak güncelleniyor.

Oyunun Steam’e eklenmesinin temel nedenleri; resmi olmayan sürümlerin ortadan kalkması ve daha kolay kurulum sağlaması olduğunu daha önceden yazmıştık. Steam gibi büyük bir markete giriş yapması oyundan daha fazla kişinin haberdar olabileceği ve kitlesini arttırabileceği anlamına da geliyor.

OpenTTD Steam'e Eklendi

Artık, OpenTTD Steam‘den tüm platformlar için ücretsiz olarak indirilebilir.

OpenTTD’yi Windows, Mac ve Linux için Steam’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ya da web sitesinden, her zamanki gibi. İsminden de anlaşılacağı gibi oyun açık kaynak kodlu güncel kodlarını Github’da bulabilirsiniz.

Steam lansmanının yanı sıra, geliştiriciler yeni bir güncelleme yayınladı. Sürüm 1.11 performans artışı sağlıyor, Mac sürümünü geliştiriyor ve birçok hatayı düzeltiyor. Daha fazla bilgi için v1.11 değişiklik günlüğüne bakın.

OpenTTD Nedir?

OpenTTD ekibi, 1994 oyununu modern PC’lerde çalıştırmayı daha kolay ve daha keyifli hale getirdi ve başlangıçta sadece Transport Tycoon Deluxe grafiklerini kullandı bu nedenle çalıştırmak için bir kopyasını gerektirdi. Artık tamamen yeni, daha yüksek çözünülük bir karo setine sahip ve tamamen bağımsız. Her zamanki gibi harika bir oyun.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Oyun Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

PUBG Lite’ın Sunucuları Kapanıyor

Sonraki İçerik

MLB The Show 21 Xbox Game Pass’e Çıkacak

Alakalı İçerikler
""