New World Fast Travel Nasıl Yapılır?

Takip Et
New World’de fast travel hakkında bilmeniz gereken her şey.

New World’de fast travel özelliğini nasıl kullanacağınızı öğrenmek ister misiniz? Amazon’un MMO dünyasına girmesi, tahmin edilebileceği gibi, oyunculara keşfedilecek devasa yeni bir dünya verdi, ancak bir binek olmadan, hızlı bir seyahat seçeneği olmadan bir yerden bir yere gitmek oldukça zahmetli olurdu. Neyse ki, New World’de iki farklı hızlı seyahat seçeneği var ve bunları Aeturnum’da hızlı seyahatin maliyetleri, faydaları ve sakıncaları ile birlikte aşağıda ayrıntılı olarak açıklayacağız.

New World Fast Travel Nasıl Yapılır?

New World’de fast travel mümkündür, ancak ücretsiz değildir. Bir şehre veya yerleşim yerine New World Fast Travel yapmak için ihtiyacınız olacak şeyler:

  • Başka bir yere hızlı seyahat etmek için bir yerleşim bölgesinde durmanız gerekecek.
  • Hedef yerleşim yerini en az bir kez daha önce ziyaret etmiş olmanız gerekir.
  • Yolculuk için ödeme yapmak için yeterli Azoth’a ihtiyacınız olacak.

Azoth, New World’ün ana para birimlerinden biridir ve birçok şey için kullanılır, ancak birincil kullanımlarından biri, Aeternum dünyasında hızlı seyahat için ödeme yapmaktır. Fast travel yolculuğunun Azoth maliyeti, iki nokta arasındaki mesafeye ve üzerinizdeki tüm eşyaların ağırlığına bağlı olan yükümlülük seviyenize bağlıdır.

Fast travel  için haritayı açın, genel yerleşim simgesini görene kadar uzaklaştırın, ardından tıklayın ve sağ taraftaki fast travel seçeneğini seçin. İster Kenevir bitkisi arıyor olun, ister mümkün olan maksimum seviyeye ulaşmak için görevleri olabildiğince çabuk tamamlamaya çalışın, etrafta dolaşmak için gerçekten harika bir araçtır.

Han İle Fast Travel

Görsel 4: New World Fast Travel Nasıl Yapılır? - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Ayrıca New World’deki birçok Han’dan birinde check-in yaparsanız ücretsiz olarak fast travel yapabilirsiniz. Bir Han’a giriş yaptığınızda, haritadaki Han’ın simgesini tıklayarak doğrudan otele hızlı bir şekilde geri dönebileceksiniz.

Bu Han tabanlı fast travel sisteminin avantajı, büyük yerleşim yerlerinden birinde olmak yerine herhangi bir yerden etkinleştirebilmenizdir. Bir başka büyük artısı tamamen ücretsiz olmasıdır. Dezavantajı ise, bir kez kullandığınızda, bir saat boyunca tekrar kullanamazsınız.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

9INE VALORANT Takımını Duyurdu

Sonraki İçerik

New World Balık Nasıl Tutulur?

Alakalı İçerikler
""