Mortal Kombat 12 Duyuruldu, 2023’te Çıkacak

Avatar photo
Takip Et
Warner Bros Discovery yöneticisi Andrew Slabin, yaptığı bir yatırım çağrısında “merakla beklenen” dövüş oyunu Mortal Kombat 12’nin bu yıl piyasaya sürüleceğini açıkladı.
Görsel 4: Mortal Kombat 12 Duyuruldu, 2023'te Çıkacak - Rehber - Oyun Dijital

Çok sayıda söylentinin ardından Warner Bros Discory tarafından yapılan bir yatırım çağrısında Mortal Kombat 12, doğrulandı. Şirketin küresel yatırım stratejisinden sorumlu başkan yardımcısı Andrew Sabin, şirketin 2022 yılının 4. çeyreği için yaptığı çağrıda “merakla beklenen Mortal Kombat 12″‘nin bu yıl Suicide Squad: Kill the Justice League ile birlikte piyasaya sürüleceğini açıkladı.

Görsel 5: Mortal Kombat 12 Duyuruldu, 2023'te Çıkacak - Rehber - Oyun Dijital

Mortal Kombat 12’nin resmi açıklamasını E3 2023’te görebiliriz.

Bu kesinlikle beklenmedik bir duyuru, ancak belki de yakında resmi bir açıklama gelecektir. NetherRealm CEO’su Ed Boon, stüdyonun bir sonraki projesinin ya Injustice 3 ya da Mortal Kombat 12 olabileceğini belirterek devam oyunuyla birkaç kez imalarda bulundu. Ayrıca geçtiğimiz aralık ayında önümüzdeki altı ay içinde bir duyurunun “muhtemel” olduğunu söyledi, bu nedenle E3 2023‘te sunulması mümkün.

Bu da yetmezmiş gibi Boon, stüdyonun bir sonraki projesinin en uzun süre desteklenen oyunu olacağını söyledi. Mortal Kombat 11’in yaklaşık bir buçuk yıl destek aldığı göz önüne alındığında, devam oyununun nasıl bir performans sergileyeceğini göreceğiz.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 6: Valve 2023 Steam İndirimlerini Resmi Olarak Duyurdu - Rehber - Oyun Dijital

Valve 2023 Steam İndirimlerini Resmi Olarak Duyurdu

Sonraki İçerik
Görsel 7: 2023'te Çıkacak Call of Duty'nin Modern Warfare Serisini Devam Ettireceği Bildirildi - Rehber - Oyun Dijital

2023’te Çıkacak Call of Duty’nin Modern Warfare Serisini Devam Ettireceği Bildirildi

Alakalı İçerikler
""