MLB The Show 21 Xbox Game Pass’e Çıkacak

Avatar photo
Takip Et
Daha önceden PlayStation’a özel çıkış yapan MLB The Show 21 Xbox Game Pass’e çıkış yapacak.

Yıllar boyunca, MLB The Show oyunları, Sony’nin sahip olduğu San Diego Studio tarafından geliştirildiği için PlayStation platformlarına özel olmuştur.

Sony’nin ilk video oyun geliştirme stüdyolarından biri olan San Diego Studio, 2002 yılında The Mark of Kri’yi piyasaya sürdüğünden beri PlayStation’a özel oyun geliştiriyor. Ancak, San Diego Studio tarafından geliştirilen MBL The Show 21, 20 Nisan’da PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X’e çıkacak.

Lansman günü MLB The Show 21 Xbox Game Pass’e dahil edilecek.

Xbox’a gelen MLB The Show 21, kendi başına büyük bir anlaşma, ancak bu onu farklı kılmıyor. MLB The Show 21 çıkış yaptığında Xbox Game Pass’e dahil olacak. Bu, Xbox Game Pass abonelerinin lansman gününde ekstra bir ücret ödemeden Sony tarafından geliştirilen PlayStation oyununu oynayabileceği anlamına gelirken, PS4 ve PS5 kullanıcıları lansman gününde oynamak istiyorlarsa tam fiyat ödemek zorunda kalacaklar.

Bu, Sony ve Microsoft arasında neredeyse eşi görülmemiş bir işbirliği ve bunun gerçekleşmiş olması tamamen şaşırtıcı. MLB The Show 21, Xbox Game Pass’a büyük bir pazarlama desteği sağlayabilir ve bu hizmeti PlayStation konsollarında satın almak yerine Game Pass aracılığıyla oynamak için cazip olacaktır.

https://twitter.com/XboxGamePass/status/1377969349634314245

MLB The Show 21; PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X konsolları için 20 Nisan’da çıkış yapacak.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Oyun Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Sizce, Sony ve Microsoft arasında ne gibi bir anlaşma yapılmış olabilir? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

OpenTTD Steam’e Eklendi

Sonraki İçerik

Watch Dogs Legion 60FPS Güncellemesi Yakında

Alakalı İçerikler
""