Minyonlar Artık Minecraft’ta

Minyonların İmparatorluğunun yavaş, amansız sürünmesini artık hiçbir şey durduramaz. Geveze soytarılar üç Çılgın Hırsız (Despicable Me) filmi, bir çizgi dizi ve bir Minyon merkezli devam filmi içerisinde yer aldı. Ve Minions: The Rise of Gru adlı yeni bir devam filminde oynayacaklar. Her yere erişimleri sınır tanımıyorlar ve şimdi Minecraft’ta da mevcutlar.

Illumination’dan Minyonlar x Minecraft eklentisi Cuma günü piyasaya sürüldü ve onu Minecraft Marketplace üzerinden satın alabilirsiniz.

Bu indirilebilir içerik, sarı tek gözlü karakterlerin bloklu sürümlerini Minecraft’a eklemekten daha fazlasını yapıyor. Ayrıca Gru’nun Vicious Six, El Macho ve Vector gibi kötü adamlarla savaşmasına yardımcı olmanızı sağlar. Görünüşe göre bu içerik 1 Temmuz 2022’de vizyona girecek olan Minions: The Rise of Gru filminin bir parçası.

Mojang, sayısız franchise için dış görünüm paketleri ve ek içerikleri Minecraft’a ekledi. Bunlardan bazıları Mario, Star Wars, Sonic the Hedgehog ve dahası… Uzun bir aradan sonra kaliteli bir franchise içeriği Minyonlar ile tekrardan geldi.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Exit mobile version