Yeni Snapshotla Minecraft’a Mağara Sarmaşıkları, Parıldayan Meyveler Eklendi

Avatar photo
Takip Et
Görsel 4: Yeni Snapshotla Minecraft'a Mağara Sarmaşıkları, Parıldayan Meyveler Eklendi - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Minecraft’ın “Mağaralar & Dağlar” güncellemesi için yeni bir snapshot yayınlandı. Geçen ay gelen snapshot ile parlayan mürekkep balıkları eklenen oyuna, yeni snapshot ile mağara sarmaşıkları ve onların üzerinde yetişen parlak meyveler eklendi. Bu meyveler sadece parlamıyor aynı zamanda iyi birer yiyecekler.

Genel olarak, bu snapshot, “Mağaralar & Dağlar” güncellemesinin sunumundaki kadar mağaraların havalı olacağını gösteriyor. Mağara sarmaşıkları ve parıldayan meyvelerin birleşimi, asılı kökler ve köklü kir biçimindeki yeni dekoratif bloklar sayesinde mağaralar birer yeraltı bahçesine dönüşecek. Ayrıca yosun ve spor çiçeğinin yanı sıra, kemik tozu ile yosun bloğunda büyüyebilen Açelya Çalısı’da eklendi. Bu çalılar da çiçek açabiliyor.

Minecraft 1.17 güncellemesi ile mağaraları aydınlatacak gibi gözüküyor.

Minecraft 1.17 Lush Caves

Nemli yeraltı temasına uygun olarak sarkıt yaprağı eklendi: kil üzerinde veya su altında büyüdüğünü görebilirsiniz. Bunların daha büyük varyantlarının üzerinde durabilirsiniz, ancak sadece bir süre eğilmeye başlayacakları için.

Bunlar en büyük eklemelerdir – değişim günlüğünü buradan okuyabilirsiniz. Anlık görüntüleri etkinleştirmek için, bunları Java Sürümü başlatıcısındaki “Yüklemeler” menüsünden etkinleştirin. Tam “Mağaralar & Dağlar” güncellemesinin yıl ortasında bir süre yayınlanması bekleniyor.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, Sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Oyun Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: iOS'a Yeni Nesil Kontrolcü Desteği Geliyor - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

iOS’a Yeni Nesil Kontrolcü Desteği Geliyor

Sonraki İçerik
Görsel 6: Mass Effect: Legendary Edition Sistem Gereksinimleri - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Mass Effect: Legendary Edition Sistem Gereksinimleri

Alakalı İçerikler
""