Microsoft Yeni Bir Stüdyo Satın Almış Olabilir

Avatar photo
Takip Et
Söylentilere göre Microsoft, E3’te yeni bir stüdyoyu daha satın aldığını açıklayacak.

Microsoft, özellikle son iki yılda Xbox ailesine kattığı stüdyolar ile yapabileceklerinin sınırını oldukça genişletti. Bethesda gibi büyük bir firmanın da katılımıyla beraber, Fallout ve Elder Scrolls serileri gibi önemli isimlerin Xbox Game Pass’e eklenmesi oyun dünyasını sarsmıştı.

E3 2021, E3 2020’yi tamamen iptal etmeye zorlayan devam eden COVID-19 salgını nedeniyle tamamen çevrimiçi bir etkinlik olarak ayarlandı. Microsoft, gösterinin merkezinde yer almaya devam edecek ve 13 Haziran’da E3’ün başlamasına yardımcı olacak. Microsoft’un Bethesda’nın şirket için ne anlama geldiği hakkında daha fazla konuşması ve özellikle Halo Infinite olmak üzere yaklaşan diğer oyunlar hakkında konuşması bekleniyor.

Windows Central muhabiri Jez Corden tarafından çevrimiçi olarak yapılan birkaç gönderi, Microsoft’un etkinliğin bir parçası olarak başka bir stüdyo satın aldığını duyurabileceğini öne sürüyor. Twitter kullanıcısı Idle Sloth, Microsoft ve Xbox projeleri hakkında doğru bilgilere sahip olan Corden’ın iddia edilen satın almayla ilgili paylaşımlarını paylaştı. Corden, Microsoft’a kısa süre önce birden fazla fikri mülkiyet aldığını ve başka bir satın almanın duyurulacağını “iyi bir şans” olduğuna inandığını söyledi.

Eğer Microsoft yeni bir stüdyo aldıysa bunu E3 sunumunda öğrenmiş olacağız.

Yeni bir habere göre, Microsoft hızını kesmeden oyun stüdyosu satın almaya devam ediyor. Bu sene pandemi dolayısıyla online yapılacak olan büyük oyun fuarı E3‘te yeni duyuruların yapılması bekleniyor. Microsoft+Bethesda Sunumu, 13 Haziran Pazar günü TSİ 20.00′de başlayacak. Xbox’a özel gelecek Halo Infinite ve Starfield oyunlarının yanında bu açıklamaları da heyecanla bekliyoruz.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Siz Microsoft’tan E3’te neler bekliyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Far Cry 6 Üçüncü Şahıs Modu İle Geliyor

Sonraki İçerik

Ubisoft’tan İsim Değişikliği: Rainbow Six Extraction

Alakalı İçerikler