MIBR IEM Köln’den Elendi

Avatar photo
Takip Et
Play-in aşamasının ilk günü sona ererken, IEM Köln grup aşamasında sadece dört yer kaldı. Complexity ve MIBR elendi.

FaZe ve BIG, Play-in etabında Complexity ve OG’ye karşı kazandıkları zaferler ile IEM Köln’deki ana etkinlikte yerlerini aldılar. Bu arada MIBR, turnuvadan elenen takımlardan ikincisi.

Köln’de galibiyet almak için birkaç fırsatı kaçırdıktan sonra tüm hayalleri düşünerek etkinliği terk edecek olan Brezilyalılar için ofiste zor bir gün yaşandı. Gustavo “yel” Knittel’in takımı, açılış maçını bitirmek için yedi şansı olmasına rağmen Spirit’e iki kez uzatma kaybıyla girdi ve sadece birkaç saat sonra Renegades’e benzer şekilde yürek burkan bir mağlubiyetle devam etti ve 15-11’lik arayı kapatamadı.

MIBR

FaZe bu arada Play-in aşamasının ilk günü boyunca etkileyici formunu korudu ve 2-0 serisinde yerlerini kilitlemek için Evil Geniuses’ı açılış turunda yendi ve ana grup aşamasına yükseldi.

MIBR takımı 2-0 Renegades’e yenildi.

Russel “Twistzz” Van Dulken maçtan sonra FaZe’nin açılış galibiyetinin ardından sinirleri silkeleme konusunda “Bence sinirler çoğunlukla zayıfladı, benim için harita değişiyor çünkü birçok yeni noktam var.” dedi. “Şu anda özellikle LAN’da olmak üzere kendi yerlerimde performans göstermem için üzerimde biraz baskı var gibi hissediyorum, ancak açılış maçından sonra oldukça iyi hissediyorum.”

Rekabeti uzun yıllara dayanan BIG, ikinci turda OG’ye karşı çıktı ve Valdemar “Valde” Bjorn Vangsa’nın Mirage’i belki de en büyüğü ile döndürmek için verdikleri çabaya rağmen Avrupa tarafını alt tura gönderdi. Bir diğer alt tura giden takım ise MIBR oldu.

Play-in’in ikinci gününde, dört takımın bir sonraki aşamaya geçtiğini ve altı takımın kapışması izlenecek. TeamOne-Sprout ve Evil Geniuses-ViCi ikinci günde karşılaşacaklar.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Assassin’s Creed Infinity İle Serinin Seyri Değişiyor

Sonraki İçerik

Dota 2 The International 10 Bükreş’te Gerçekleştirilecek

Alakalı İçerikler