Metro Exodus Enhanced Edition’a PC’de DualSense Desteği Geliyor

Avatar photo
Takip Et
Metro Exodus Enhanced Edition PC’de titreşim ve uyarlanabilir tetik tuşu desteği aldı.

Metro Exodus: Enhanced Edition, aldığı son güncellemeyle birlikte PlayStation 5 DualSense’i tam anlamıyla destekleyen ilk PC oyunu oldu. Haptic feedback ve adaptive triggers özellikleri PC’de tam olarak desteklenecek.

Geliştirici 4A ve yayıncı Deep Silver, Cuma öğleden sonra kablolu modda oynayan oyuncular için DualSense için tam destek ekleyen yeni bir güncelleme yayınladı. Metro Exodus: Enhanced Edition’ın PS5 sürümünün 18 Haziran’a kadar piyasaya sürülmeyeceği göz önüne alındığında, PlayStation 5 DualSense kontrolcülerini oyunun herhangi bir sürümünde de ilk kez kullanabileceksiniz.

Metro Exodus Enhanced Edition, PC’de DualSense’i tam olarak destekleyecek.

Twitter kullanıcısı @mrdomino_, yayınladığı bir videoda, tetikleyicilerin silah ateşlerken sağlayabileceği direnci gösteren yeni özellikleri gösterdi. Videoyu aşağıda bulabilirsiniz.

Steam geliştirici kütüphanesine PlayStation 5 DualSense kontrolcüsü için destek Kasım 2020’de eklendi, ancak kontrolcünün kendine has çoğu özelliğini desteklemiyordu.

PC’deki geliştiricilerin bu özellikler için destek eklemeye başladığını görmek güzel; DualSense, lansmanından bu yana hem basından hem de PS5’i alacak kadar şanslı olanlardan güzel eleştiriler alıyor ve Sony’nin yeni nesil konsolunun belirleyici özelliklerinden biri.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

SuperMassive ve Blaze Esports Güçlerini Birleştirdi

Sonraki İçerik

BlizzCon 2021’in Yapılmayacağı Duyuruldu

Alakalı İçerikler
""