Marvel’s Guardians of the Galaxy Çıkış Tarihi

Takip Et
Daha önceki Avengers girişimi ile beklentiyi karşılayamayan Square Enix, dersini almış ve Guardians of the Galaxy için biraz heyecan yarattı.

Marvel’s Guardians of the Galaxy, Square Enix tarafından oyunlara dönüştürülen Marvel süper kahraman filmleri listesinde Avengers ve Spiderman: Miles Morales’e katılıyor.

Star Lord Peter Quill, yepyeni macerasında galaksiler arası uyumsuzlar grubunun sözde lideri olarak hizmet ediyor. Guardians of the Galaxy film serisinden ilham alıyor ancak filmleri kopyalamak yerine onu kendi hikayesine dönüştürüyor.

Square Enix’in Marvel’s Avengers oyunu kabul etmek gerekir ki  vasat bir oyundu fakat , Guardians of the Galaxy fragmanları ve önizlemeler Marvel oyunlarında umudu yeniden canlandırdı.

Guardians of the Galaxy standart ve lüks sürümler sunuyor. Standart sürümler yalnızca temel oyun ve erken sipariş verirseniz ön sipariş bonusu ile birlikte gelecek. Kozmik lüks sürüm, Star Lord’un Sun Lord, City Lord ve Social Lord kıyafetlerini, oyunun müzikleri ve mini sanat kitabı için dijital indirme kodlarını içerecek.

Fiziksel ve dijital lüks sürümlerin biraz farklı olduğunu unutmayın. Kozmik lüks fiziksel sürüm, bir indirme kodu yerine bir SteelBook kasası ve sanat kitabının basılı bir kopyasını içeriyor.

Marvel’s Guardians of the Galaxy, tek oyunculu, üçüncü şahıs aksiyon-macera oyunu. Bir oyun olması dışında, bunu filmin bir yan ürünü olarak düşünün. Sadece Star-Lord olarak oynuyorsunuz. Bununla birlikte, müttefiklerinize savaşta emir verebilrisinz, bu da dolaylı olarak da olsa onları kontrol etmek anlamına gelebilir. Star Lord ve Guardians, galaksiyi henüz fragmanlarda ve tanıtım materyallerinde belirtilmeyen bilinmeyen bir ölümden kurtarmak zorundadır.

Oyun önizlemeleri, kaçma, atılma ve aralarında geçiş yapılabilecek silahlar gibi tipik özelliklerle mücadeleyi gösteriyor. Oyuncular ayrıca müzik ipuçları aracılığıyla müttefiklerine yanıt verme yeteneğine de sahip. Bunlar, dizinin hayranlarının sıkça bahsedilen Walkman’inden bilmesi gereken Star Lord’un müziğe olan sevgisiyle bağlantılı. Oyunu karakterize eden film müziği, 80’lerin gerçek hayattaki hitlerini ve orijinal parçaları bir araya getiriyor. Oyunun paketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Marvel’s Guardians of the Galaxy, DLC içermeyecek.

Marvel’s Avengers ile ilgili en büyük şikayetlerden biri, ağırlaştırıcı DLC ve mikro dönüşüm miktarıdır. Birçoğu, oyunu tam olarak deneyimlemek için fazladan ödeme yapmaları gerektiğini hissetti. Ancak Guardians of the Galaxy geliştiricileri, tüketicilere önceden bu oyunun DLC veya mikro dönüşümlere sahip olmadığını söyledi. Bu yalnızca bir kerelik satın alma, yani temel oyunla tam bir deneyim yaşarsınız ve ek içerik için fazladan ödeme yapmanız gerekmeyecek.

Guardians of the Galaxy görünüşe göre Avengers’tan önce geliştiriliyordu, bu da DLC ve mikro dönüşümleri içermemelerini ilginç kılıyor. Karar çok daha önce verilmiş olsa da, Avengers’ın tepkisine doğrudan bir yanıt gibi görünüyor.

Marvel’in Galaksinin Koruyucuları 26 Ekim 2021’de; PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S ve PC için piyasaya sürülecek.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

VCT 3. Aşama 2. Ana Etkinlik Maçları Belli Oldu

Sonraki İçerik

ESA Open Fire All Stars’a Katılan Takımlar Kesinleşti

Alakalı İçerikler