Mansur Yavaş Twitch’e Katıldı

Avatar photo
Takip Et
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Twitch’te yayın yapacağını duyurdu.
Mansur Yavaş Twitch'e Katıldı

Gençlere yönelik yaptığı yenilikler ile adından söz ettiren Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Twitter üzerinden “Selam chat” başlığı ile bir video paylaşarak Twitch kanalı açtığını duyurdu.

Pelin “Pqueen” Baynazoğlu’nun kendi yayınında sormuş olduğu “Başkanım yok mu Twitch yayıncılığınız peki?” sorusuna paylaştığı videoda “Var” diyerek cevaplayan Başkan Mansur Yavaş, videoda şunları da dedi:

Mansur Yavaş: “Gençlerin fikirilerini önemseyen bir Ankara’yı gelin birlikte oluşturalım.”

“Selam chat. Ben Mansur Yavaş. Artık ben de burada, Twitch’deyim. Buradayım. Çünkü geleceğimize ışık tutan gençlerimizin fikirlerini ve düşüncelerini önemsiyorum. Sizlerin sorunlarını dinlemek, birlikte yeni fikirler üretmek için Twitch’deyim. Sizinle beraber birçok ya yayın yapacak, yeri geldiğinde yayınlarınıza izleyici olarak katılacağım. Şimdiye kadar Ankara’da yaşayan gençler için birçok çalışmaya imza attık. Daha güzel bir Ankara ancak sizlerle mümkün. Öğrenci dostu gençlerin fikirlerini önemseyen bir Ankara’yı gelin. Birlikte oluşturalım.”

Mansur Yavaş Twitch'e Katıldı

Başkan Yavaş, daha önceden TikTok hesabı da açmıştı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, geçtiğimiz günlerde sosyal medya platformu TikTok’a da katılmıştı. TikTok’a katıldığında gençlere, “Siz neredeyseniz ben de oradayım, her zaman yanınızdayım” mesajını vermişti.

Yavaş, ayrıca duyuruyu yaptığı videoda eserlerine ait görüntülerini kullandığı BKM, Cem Yılmaz, Pelin Bağnazoğlu, Kemalcan Parlak ve Ferit Karakaya’ya teşekkür etti.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Oyun Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Sizce, Mansur Yavaş Twitch’e katılarak gençlerin desteğini alabilir mi? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Crysis Remastered'a DLSS Desteği Geldi

Crysis Remastered’a DLSS Desteği Geldi

Sonraki İçerik
Apex Legends 15 Mart Güncelleme Notları

Apex Legends 15 Mart Güncelleme Notları

Alakalı İçerikler
""