Lost Ark Hızlı Seviye Atlama Rehberi

Avatar photo
Takip Et
Lost Ark piyasaya sürüldüğü tarihten beri oynayan oyunculara yetişmek isteyenler için Lost Ark Hızlı Seviye atlama rehberi karşınızda.
Görsel 4: Lost Ark Hızlı Seviye Atlama Rehberi - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

MMO oyunları, oynayış tarzınıza göre sıkıcı bir deneyim sunabilir. Çoğunlukla Lost Ark gibi MMO oyuncuları mümkün olduğunca hızlı seviye atlamak isterler ancak genelde en iyi yollarını bilmezler. Eğer onlardan birisiyseniz bu, Lost Ark hızlı seviye atlama rehberini sizin için hazırladık.

Lost Ark’ta Nasıl Hızlı Seviye Atlanır?

Lost Ark’ta yeni oluşturulan her karakter 10. seviyeden oyuna başlar. Biz bu rehberi yazarken, Lost Ark’taki yükselebileceğiniz en yüksek seviye, 60. seviye. Özetle, ortada yükselmeniz gereken 50 seviye bulunuyor. Oyunu piyasaya sürüldüğü tarihten beri oynayıp, karakterlerini geliştiren kişilere yetişmek için Lost Ark hızlı seviye atlama rehberimizi okumaya devam edin.

Ana Hikaye Görevlerini Tamamlayın

Lost Ark’taki en temel XP kaynağı, ana görevlerdir. Sadece ana görevleri tamamlamak, sizi 40. seviyeye kolayca ulaştıracaktır. Ayrıca, 50. seviyeye ulaşabilmenizi sağlayabilecek ekstra XP’leri de bu görevlerde kolayca kazanabilirsiniz.

Birkaç Yan Görev Tamamlayın

Ana görevlere kıyasla daha az XP kazandıran yan görevler, ana görevleri kolaylıkla tamamlamanıza yardımcı olabilecek farklı eşyalar sağlıyor. Dolayısıyla, tamamıyla yan görevlere odaklanmanızı önermesek de mümkün olduğunca yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Mob Farmlayın

Düşman yaratık öldürmek size 2 XP kazandıracaktır, dolayısıyla onları tek tek öldürmek büyük bir zaman kaybı olacaktır. Tavsiyemiz, sayıları az olan mobları görmezden gelip, toplu haldeki mobları alan hasarından yararlanarak öldürmeniz.

Çok fazla mob ile karşılamadığınız bir görevdeyseniz, onları görmezden gelin ve görevde ilerlemeye devam edin. Birkaç düşmanı öldürmek büyük bir zaman kaybetmenizi sağlayacaktır, görmezden gelmeniz daha faydalıdır.

Yalnız Başınıza Oynayın

Her ne kadar arkadaşlarınız ile oynamak daha avantajlı görünse de yalnız başınıza oynamanız diğer oyuncuları beklemeniz gerekmediği anlamına geldiği için dungeonları daha hızlı tamamlamanızı sağlıyor.

Oyun, çoğunlukla takımınızı dağıtmaya ve ayrı görevler yapmaya zorlar bu da seviye atlamanızı zorlaştırır.

Özetle, arkadaşlarınızla değil yalnız başınıza oynarsanız dungeonları daha hızlı bitirebilir ve zamanınızı israf etmemiş olursunuz.

Lost Ark hızlı seviye atlamak için yapmanız gereken şeyler temel olarak yukarıda yer alıyor.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Call of Duty Warzone Yeni Güncelleme Detayları Açıklandı - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Call of Duty Warzone Yeni Güncelleme Detayları Açıklandı

Sonraki İçerik
Görsel 6: Elden Ring Sistem Gereksinimleri - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Elden Ring Sistem Gereksinimleri

Alakalı İçerikler
""