League of Legends Yaz Etkinliği Haftaya Başlıyor

Takip Et
League of Legends Yaz Etkinliği ile bulunduğu Runeterra evreninde işler kızışacak.

League of Legends Yaz Etkinliği ile Viego’nun dönüşü ile Mahvolmuş Kral’ın Runeterra evrenini tehdit ettiğini görmüştük. Oyun yapımcısı Jessica ‘Safelocked’ Nam gelecek hafta için şöyle diyor; “Önümüzdeki haftadan itibaren, Viego’ya karşı yeni ve tanıdık yüzlerle bir araya gelen Sentinellerin yükselişini takip edeceğiz ve dünyalarını kurtarmak için son bir hamle yapacaklar.”

Nam, etkinliğin Riot’un tüm oyunlarını kapsayacağını ve geçen yılki Ruh Çiçeği  festivaline benzer şekilde daha sürükleyici, etkileşimli bir olay olacağını ve oyuncuların şampiyonlarla daha derin ilişkiler kurmasını ve görevlerde ilerlemesini sağlayacak.

Etkinliğin ne şekilde olacağı henüz belli değil, ancak Nam, Riot’un Işık Sentinels ile Ruh Çiçeği’ne “benzer” bir şey yapacağını söylüyor. Aynı zamanda, League of Legends’da “yaşadığınız her görünüm, hikaye ve an” ile Runeterra ve şampiyonlarının hikayesini ileriye taşıyan, temel,  genel geçer bilgiye dayalı olacak.

League of Legends Yaz Etkinliği ile Ultimate Spellbook adında yeni bir oyun modu geliyor.

Her etkinlikle beraber yeni kostümler görmeye alışmıştık ve beğenilen oyun modlarını kısa süreliğine oynayabiliyorduk. Ancak League of Legends hikayesi için önemli olabilecek bu etkinlikle birlikte Ultimate Spellbook adında yeni bir oyun modu olacağı söyleniyor.

Gelecek hafta için beklerken PBE girebilir, yama notlarına göz atabilir ve bizim diğer haberlerimizi okuyabilirsiniz.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

2021 VCT 3. Aşama Ana Etkinlik Maçları Kesinleşti

Sonraki İçerik

Horizon Chase Turbo Sistem Gereksinimleri

Alakalı İçerikler
""