League of Legends Wild Rift Brezilya’da Tanıtıldı

Avatar photo
Takip Et
Brezilya takımları League of Legends Wild Rift dünya şampiyonasında ülkelerini temsil etme şansına sahip olacaklar.

Riot Games, Brezilya’ya League of Legends Wild Rift’i tanıttı. Sao Paulo’daki Riot Games stüdyosunda bir LAN finaline ev sahipliği yapacak olan Wild Rift Tour, bir sezon başlangıç turnuvasından oluşacak.

MOBA oyununun espor sahnesini 9 ve 10 Temmuz tarihlerinde bir sezon başlangıç turnuvası düzenlenecek. Bu yarışmaya ülkeden dört takım davet edilecek. Üçün en iyisi, yarı final ve beşin en iyisi finalden oluşan tekli eleme grubunda yarışacaklar. Sadece Nimo TV’de canlı yayınlanacak ve yaklaşık 12.000$ ödül havuzuna sahip olacak.

League of Legends Wild RiftBununla birlikte Brezilya için ana espor yarışması başlayacak. Wild Rift Tour, Ağustos ve Eylül aylarında dört açık elemeden oluşacak. Bu dört elemede takımlar, ilk sekizin büyük finale çıkmasıyla puan toplayacak.

League of Legends Wild Rift Dünya Şampiyonası Finali

Büyük final, Sao Paulo’daki Riot Games’in stüdyosunda yapılacak. Takımlar sadece şampiyon unvanı için mücadele etmekle kalmayacak, aynı zamanda yıl sonunda gerçekleşmesi planlanan 2021 Wild Rift Dünya Şampiyonasına katılım için de yarışmış olacaklar.

Wild Rift Tour’un dört elemeleri ve büyük finalleri toplam 50.000$ ödül havuzuna sahip olacak. Riot, turla ilgili daha fazla ayrıntının 9 ve 10 Temmuz’daki sezon başlangıç turnuvasında açıklanacağını söyledi.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

PlayerUnknown’s Battlegrounds Yeni Haritası Taego Geliyor

Sonraki İçerik

Lakia NUTURN İle Yollarını Ayırdı

Alakalı İçerikler
""