Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

It Takes Two 2 Milyondan Fazla Sattı

Avatar photo
Takip Et
Hazelight Games’in ikinci oyunu It Takes Two, başarılı satışlarına devam ediyor.

Hazelight Games‘in geliştirdiği ve EA‘in yayıncılığını üstlendiği işbirliği gerektiren macera oyunu It Takes Two, 26 Mart’ta çıkış yaptığından beri 2 milyon sattı.

Hazelight Games, It Takes Two oyuncularının bu tutkusuna bayıldı.

Çıkış yapmasından bir ay sonra 1 milyon barajını geçen It Takes Two, 2 milyon barajını da günümüz itibariyle geçmiş oldu. Bu dönüm noktasını attıkları tweet ile açıklayan Developer Hazelight, oyuncuların “tutkularına bayıldıklarını” ve bu kadar oyuncunun birlikte çalışmalarına “daha mutlu olamayacaklarını” eklediler.

Oyunumuz, boşanmanın eşiğinde olan bir çifti, Cody ve May’i ele alıyor. Kendi absürt anlatımıyla, çiftimizin farklılıklarını bir kenara bırakıp el ele sorunlarını çözmelerini istiyor.

Çiftimiz bir büyü ile oyuncak bebeklere dönüştürülüyor ve bu fantastik dünyada sıkışıp kalıyorlar. Kırılgan ilişkilerini kurtarmak için yüzlerce zorluk ve tuhaflıklar ile yüzleşiyorlar. Tabi ki onları kontrol eden siz ve bir arkadaşınızsınız.

Yaratıcı ve çok eğlenceli bölüm tasarımları ile It Takes Two’yu, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One, ve PC’de Steam ve Origin’den satın alabilirsiniz.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

BBL Logicman’i VALORANT Kadrosuna Kattı

Sonraki İçerik

Konami Castlevania Oyunlarını Geri Getirebilir

Alakalı İçerikler
""