Internet Cafe Simulator Sistem Gereksinimleri

Avatar photo
Takip Et
Dünyanın en iyi internet kafesini kurmak istemez misin? Bu yazımızda, Internet Cafe Simulator sistem gereksinimlerini ele aldık.

Internet Cafe Simulator, Cocopo tarafından geliştirilen internet kafeyi yönettiğiniz simülasyon oyunudur. Internet Cafe Simulator ile bildiğimiz haliyle internet kafe işletmeciliği yapıyoruz. Müşterilerinizi mutlu etmenin ve hayal gücünüzü kullanmanın yollarını geliştirin. Sizin için, Internet Cafe Simulator sistem gereksinimlerini derledik.

Internet Cafe Simulator, bir İnternet kafe yönetimi simülasyon oyunudur. Oyunda kapsamlı bir iş yeri kurabilir ve yönetebilirsiniz. Bu şehirde etkileşim kurabilecek birçok aktivite ve insan var. Evin ve dükkânın kirasını ödemek zorundasınız. Müşterilerinizi mutlu etmelisiniz. Daha şık ve güçlü bir oyun bilgisayarı yapmalısın. İsterseniz yasadışı işlere de girebilirsiniz. Ancak dikkatli olun, maliyet çok yüksek olabilir. İnternet kafenizi geliştirmek için oyun içerisinde bilgisayarınızda bulunan birçok uygulamayı kullanabilirsiniz. Hatta yasadışı yollardan size yüksek puanlar vermek için insanlardan puan satın alabilirsiniz. Yeni bir alan kiralayarak internet kafenizi genişletebilirsiniz. Oyunda kripto para satın alabilirsiniz. İnternet kafenizi doğru yatırımla geliştirebilirsiniz. Popüler oyunlar satın alarak internet kafenize gelen kişi sayısını artırabilirsiniz. Tüm yönetim ve planlama sizin elinizde olacak. Dikkatli olun, iflas etmeyin!

Internet Cafe Simulator Sistem Gereksinimleri

Internet Cafe Simulator Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 2 GHz Dual Core CPU
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000 or better
  • Depolama: 4500 MB kullanılabilir alan

Internet Cafe Simulator Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: 2.5 GHz Dual Core CPU
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Geforce GTX 970/Radeon RX470 or better
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Call of Duty Vanguard İçin İlk Tanıtım Videosu Yayınlandı

Sonraki İçerik

Grounded Sistem Gereksinimleri

Alakalı İçerikler
""