Indiana Jones Oyunu 2009 Yılından Beri Planlardaymış

Takip Et
Bethesda’nın duyurduğu Indiana Jones oyunu için Todd Howard konuştu.

Bethesda’dan Todd Howard, yakında çıkacak olan Indiana Jones oyununun uzun süredir kafasında olduğunu ve bu fikri ilk olarak 2009’da George Lucas’a sunduğunu söyledi.

Howard yaptığı kısa bir röportajda: “Sanırım ilk olarak 2009’da George Lucas’a başvurdum ve o zamandan beri bunu yapmanın bir yolunu bulmaya çalışıyorum. Ve bence MachineGames, onlar sadece olağanüstü geliştiriciler ve muhteşem hikaye anlatıcıları. Ve onlarla bunun hakkında konuşmaya başladığımda, her şey çok iyi gitti.”

“Indiana Jones’u gerçekten seviyorum ama bir oyun yapma fırsatım olacağını hiç düşünmemiştim.”

Todd, Wolfenstein: The New Order’ın  stüdyosu için övgü dolu sözler söyledi ve şunları ekledi: “Indiana Jones’u gerçekten seviyorum ama bir oyun yapma fırsatım olacağını hiç düşünmemiştim. Gelecekte daha fazlasını duyacaksınız. Ancak MachineGames ekibi, bu oyunu başarmak için dünyanın en iyi takımı ve olağanüstü bir iş çıkarıyorlar.”

Yeni bir Indiana Jones oyunu ilk olarak Ocak ayında duyuruldu ve şu ana kadar çok az ayrıntı bilinmesine rağmen, herhangi bir filme dayanmayacak orijinal bir hikaye olduğu söyleniyor. Howard baş yapımcı olarak belirlendi ve İsveç merkezli MachineGames ile yakın zamanda reforme edilen Lucasarts Games’ın ortak yapımı olacak.

Bu arada Howard, 2022’de Xbox’a özel olarak piyasaya sürülmeyi umarak, yakın zamanda yeniden ortaya çıkan Starfield’daki oyun direktörü rolü de dahil olmak üzere Bethesda’daki birkaç başka projeyle de meşgul olacak. Daha detaylı bilgiler için bekleyip görmemiz gerekecek.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

XANTARES Twitch’ten Banlandı

Sonraki İçerik

Forza Horizon 4’ün Son İçerik Güncellemesi Bugün Yayınlanıyor

Alakalı İçerikler
Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.