IEM Köln’de G2 Durmadan İlerliyor

Avatar photo
Takip Et
G2, yarı finalde yer almak için 11 Temmuz’da Gambit ile karşı karşıya gelecek.

G2, ikinci turda BIG karşısında aldığı baskın zaferin ardından A Grubu üst parantez finaline yükseldi ve Gambit’e karşı son grup aşaması maçından önce IEM Köln play-off’larında yer edindi. Alt grupta Virtus.pro, ikinci haritada elemenin eşiğinden döndükten sonra Complexity’i turnuvadan çıkardı.

Complexity, ikinci günde Liquid ve mousesports tarafından yenildikten sonra ana etkinlikten çıkan ikinci takım oldu. Benjamin “blameF” Bremer’in etrafındaki Avrupa tarafı, seride 1-0 önde kaldıktan sonra Dust 2’de 15-10 öndeyken mağlubiyeti kabul etmek zorunda kaldılar.

G2Virtus.pro, A grubu alt parantezinin ikinci turuna geçerek, Cumartesi 21.00’da NiP’e karşı bir maç ayarladı. G2, Pazar günü 17.45’te kimin çeyrek finale kimin doğrudan yarı finale çıkacağını belirleyecek bir maçta mevcut 1 numaralı tarafla karşılaşmadan önceki gün izinli olacak.

BIG, G2’ya karşı 2-1 kaybetti.

BIG, G2 ile ilişkilerine sağ ayakla girdi ve Dust 2 seçimini çok fazla sorun yaşamadan kilitledi, Florian “SyrsoN” Rische, AWP’lerin savaşında François “AmaNEk” Delaunay’ın hafif işlerini yaptı. Ancak AmaNEk, ekibinin Mirage ve Inferno’da kritik performanslar elde etmesine yardımcı olmak için ilk haritadaki korkunç görüntüden kurtulduğunda, Alman tarafı için işler hızla ters gitti.

Alt parantez serisinde, Complexity ikinci harita Dust 2’de 15-10 öne geçmeyi başaramadıkları ve uzatmalarda seri puanını kabul ettikleri noktaya kadar her şeyi ellerinde tutuyor gibiydi. Daha da kötüsü Avrupa takımı, Virtus.pro’ya doğru ivme kazandıran ve Dzhami “Jame” Ali’ye yardım eden neredeyse tam eko raund zaferiyle Overpass’taki üçün en iyisini kapatmak için bir şansı daha kaçırdı.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Sifu Pandemi Nedenleriyle Ertelendi

Sonraki İçerik

“Despe” Cyber Skull VALORANT Kadrosuna Katıldı

Alakalı İçerikler