Icarus Ertelendi Ancak Ağustos Ayında Betaya Açılacak

Takip Et
Icarus, başlangıçta planlandığı gibi Ağustos ayında piyasaya sürülmeyecek.

DayZ’nin tasarımcılarından Dean Hall’ın yaptığı uzayda hayatta kalma oyunu Icarus, Kasım ayında piyasaya sürülecek. Hall’a göre, oyunun “en harika olması için biraz daha zamana ihtiyacı var”. Hall’un stüdyosu RocketWerkz’den yapılan resmi bir açıklamada, ekibin lansman sırasında oyunculara en iyi deneyimi sunmaya kararlı olduğu ve ekibin geliştirme yapılarını yakından izleyeceği belirtildi.

Haziran 2020’de duyurulan Icarus, oyunculara garip ve belirsiz bir uzaylı gezegende hayatta kalma görevi veren oturum tabanlı bir PvE oyunu. İşçiliğe, kaynak toplamaya ve hayatta kalmaya vurgu yapar. Ayrıca temel oluşturma mekaniğine sahip ve işinize devam ederken oksijen seviyenize dikkat etmeniz gerekecek. Oyun, sekiz kişiye kadar birlikte veya tek başına oynanabilir.

Icarus Steam üzerinden beta  hafta sonları ile oyunculara sunulacak.

Stüdyodan yapılan açıklamada, “Oyunu erteleyerek ve beta sürecimizi geliştirerek Icarus’a daha fazla sevgi vermek istediğimize karar verdik, her biri belirli bir odak noktası olan birden çok hafta sonuna yayacağız” dedi. “Bunun bir artı yanı da oyuncularımız için beta yorgunluğunu azaltmak olacak. Bu haberin duymak istediğiniz şey olmayabileceğini kabul ediyoruz, ancak bunun mümkün olan en iyi Icarus lansmanına olanak sağlayacağından eminiz.”

Görsel 2: Icarus Ertelendi Ancak Ağustos Ayında Betaya Açılacak - Rehber - Oyun Dijital

Tüm ön siparişler, ilki 28-29 Ağustos tarihlerinde yapılacak olan beta hafta sonlarından itibaren başlayacak. Orman, denildiği gibi, oyuncuların üs inşası ve avlanmayı öğrenmesini sağlayacak. Torrential Storms devre dışı bırakılacak ve mevcut tek biyom orman olacak.

11-12 Eylül, orman biyomlarında Torrential Storms’un etkinleştirildiğini görecek. Stüdyonun dediğine göre, üssünüze yıldırım düşmesi durumunda yangın söndürme aletinizi ve onarım aletinizi yanınızda bulundurmayı unutmayın.

25-26 Eylül tarihleri ​​arasında Kuzey Kutbu biyomu test edilebilir olacak. Sadece biyomun yasaklayıcı ve zorlu sıcaklıklarıyla mücadele etmek zorunda kalmayacaksınız, aynı zamanda çevrede Arktik hayvanları da olacak.

Beta testçileri 9-10 Ekim’de çöle gidecek. Burada çöl hayvanları ve fırtına bekleyebilirsiniz.

23-24 Ekim beta hafta sonu gruplara ve Prospector olmanın ne anlama geldiğine odaklanacak. Çeşitli gruplar ve şirketler Icarus’a ilgi duyduğundan ve ayak işlerini yürütmek için harcanabilir birine ihtiyaçları olduğundan, siyasi bilgiler öncelikli olacak. Neyse ki, zahmetiniz için ödüllendirileceksiniz.

Son bir beta hafta sonu 6-7 Kasım’da gelecekte paylaşılacak daha fazla bilgi ile gerçekleşecek.

RocketWerkz, 28 Ağustos’a yakın tarihlerde kesin başlangıç ​​zamanlarını teyit edecek. Ayrıca oyun piyasaya çıkmadan önce ön sipariş veren herkes betaya erişim kazanacak ve betayı ne kadar süre oynamış olursanız olun ön siparişler herhangi bir zamanda iade edilebilecek.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Horizon Forbidden West 2022 Yılına Ertelendi

Sonraki İçerik
Avatar photo

ESA Open Fire All Stars Ertelendi

Alakalı İçerikler
Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.

Oyun dünyasındaki son haberler ve eğlenceli içerikler paylaştığımız Instagram sayfamızı hemen takip etmek için 'Takip Et' butonuna tıklayın!