Hogwarts Legacy’nin Yeni Fragmanı Geliyor

Takip Et
Daha önce de içerden bilgi sızdırması ile bilinen bazı kişiler, Hogwarts Legacy’nin fragmanının mart ayında geleceğini söylediler.
Görsel 4: Hogwarts Legacy'nin Yeni Fragmanı Geliyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Neredeyse hepimiz Harry Potter izlemişizdir. Ancak, Harry Potter filmlerinin başarısı ile oyunlarının başarısı birbirini tutmuyor. Ayrıca konsol için 2013, bilgisayar için 2011’den beri de bir oyun çıkarılmadı. Bundan dolayı Harry Potter hayranları ve oyun severler, Hogwarts Legacy için heyecanlanıyorlar.

Bilgiler daha önce de bu tür olaylarda bulunan kişilerden geliyor. “Sadece bir fragman mı bu kadar heyecanlandırıyor?” diyebilirsiniz ancak Hogwarts Legacy hakkındaki bilgi eksiklikleri o kadar fazla ki, fragman bile bu bilgi açlığı içinde heyecanlan duyulacak bir şey oluyor.

Battlefront ve Call of Duty sızıntısı olan Tom Henderson, “Önemli bir şey değil… Ama kesinlikle PlayStation’ın Mart’ta bir şeyler yapması gerekiyor. Durumun böyle olduğunu gösteren çok fazla şey var.” diyor.

Hogwarts Legacy 2022 içine çıkabilir.

Buna karşılık Shpeshal_Nick “Evet, Mart’ta bir şovları var. Bunun iyi olan olması gerekiyordu” diye ekledi. Bu, en sonunda, söz konusu olayda Hogwarts Legacy ile ilgili bazı bilgilerin olabileceğini belirten, sadece sihirli bir değnek emojisi ile birlikte Accountngt tarafından alıntılandı. Accountngt, sihirli değnek emojisi ile birlikte Hogwarts Legacy’den mart ayında kesin olarak bir fragman yayınlayacağını söyledi.

Sızıntı bilgilere bakarken elbette biraz kuşkucu olunmalı, ancak hesap belirli oyunlar hakkında bilgi edinme konusunda iyi bir geçmişe sahip. En önemlisi, The Game Awards’daki ilk çıkışından neredeyse bir hafta önce Star Wars Eclipse fragmanından bir görüntü sızdırılmıştı.

Geçen ay, bazı raporlar Hogwarts Legacy’nin bu yıl çıkmayacağını öne sürdü. Ancak, resmi Wizarding World web sitesi daha sonra, Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore ve Fantastic Beasts: A Natural History belgeseli gibi Harry Potter ile ilgili diğer projelerle birlikte Hogwarts Legacy’nin, nisan ayında, 2022’de çıkacağını belirten bir blog yayınladı.

Tam olarak ne zaman piyasaya çıkacağına gelince, Accountngt daha önce eylül ayını beklememiz gerektiğini belirtti. Ek olarak, The Art and Making of Hogwarts Legacy eylül ayında yayınlanacak ve sanat kitaplarının genellikle ilgili projeleriyle birlikte piyasaya sürüldüğünü düşünürsek, Hogwarts Legacy o zaman da çıkabilir.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Naraka Bladepoint Sistem Gereksinimleri - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Naraka Bladepoint Sistem Gereksinimleri

Sonraki İçerik
Görsel 6: American Truck Simulator'a, Ukrayna'ya Özel DLC Ekleniyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

American Truck Simulator’a, Ukrayna’ya Özel DLC Ekleniyor

Alakalı İçerikler