Hitman 3’e Tek Şanslık Suikast Görevleri Geliyor

Avatar photo
Takip Et
Hitman 3’e tek şanslık suikast görevleri geliyor ve bu görevlerden ilki oyuna eklendi.

IO Interactive’in çok sevilen tek şanslık suikast görevlerini Hitman 3’e getirmesi biraz zaman aldı, ama sonunda oyuna eklendi.

İşte, ilk Hitman 3 Tek Şanslık Suikast Görevinin detayları;

Oyunun ilk yüksek kazançlı hedefi olan “The Collector”, 19 Nisan’a kadar oyunda olacak. Daha önceki görevlerde olduğu gibi bu görevde de başarılı bir suikast yapmak için tek bir şansınız var. Bu görevi eğer istenilen şekilde tamamlayamazsanız görev başarısız olur ve bir daha bu suikasti yapamazsınız. Suikast yapmadan önce çok fazla deneyime ihtiyacınız olacak ve riskli taktikler denemek yerine güvenli bir şekilde oynamak isteyeceksiniz.

İkinci hedef olan “The Politician” 23 Nisan – 3 Mayıs tarihleri arasında oynanabilir olacak. Harita olarak Hawke’s Bay’da geçecek olan görev harita başlangıç paketinin bir parçası olduğundan dolayı hiç bir ödeme yapmanızı istemeyecek.

IO Interactive, oyuncuların geri bildirimleri sonrasında Hitman 3’teki görevlerle ilgili birkaç değişiklik yapacağını söylemişti ancak zaman sınırlaması gibi nedenlerden dolayı bir değişiklik olmamış gibi gözüküyor. Bunun Hitman serisi için popüler ve önemli bir özellik olduğu söylemek yanlış olmaz. Oyuncuların hikaye görevlerini bitirdikten sonra oyunda kalmalarını sağlıyor. Hızlı karar verme zorunluluğu ve otomatik yenilen sağlık ile nadiren gördüğünüz bir heyecan seviyesi sunuyor.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Bazı PlayStation Oyunları Mobil Cihazlara Gelebilir

Sonraki İçerik

Rust: Her Oyuncunun Bilmesi Gereken 10 Yer

Alakalı İçerikler
""