Hitman 3 Steam Sürümü Sahipleri Ücretsiz Yükseltme Alacak

Avatar photo
Takip Et
IO Interactive, Hitman 3 Steam sürümüne sahip tüm oyunculara ücretsiz yükseltme fırsatı sunuyor.
Görsel 4: Hitman 3 Steam Sürümü Sahipleri Ücretsiz Yükseltme Alacak - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Geçen hafta Steam’de yerini alan Hitman 3’e gelen eleştiriler üzerine IO Interactive, Steam’de halihazırda oyuna sahip olan kişilerin gelecek güncellemelere ücretsiz olarak erişebileceğini açıkladı.

Gelen bir başka eleştiri ise oyunun çeşitli versiyonlarının ve ek paketlerinin (Standard, Deluxe, Seven Deadly Sins Collection, Trilogy, Trilogy + Premium Add-On, Hitman 3 Access Pass: Hitman 2 Gold) fazlaca kafa karıştırıcı olması yönünde.

Hitman 3’ü Steam’den alanlara ücretsiz yükseltme fırsatı

Oyunun Standard Edition sürümüne sahip bütün oyuncular ücretsiz olarak Hitman 3 Deluxe Edition güncellemesine erişebilecek. Tüm Deluxe Edition veya Hitman Trilogy sahipleri ise Hitman Seven Deadly Sins Collection‘a ücretsiz yükseltme alacak.

27 Ocak’tan itibaren, bu işlem Steam üzerinden otomatik olarak gerçekleşecek. Ücretsiz yükseltmeyi almak için sadece oyununuzu çalıştırın ve ücretsiz yükseltmenin yüklenmesini bekleyin. Ücretsiz yükseltme teklifi 19 Şubat‘a kadar geçerli.

IO Interactive’in ücretsiz yükseltme hamlesine tepkiler çoğunlukla olumlu yönde. Oyun, Steam üzerinde hala karışık değerlendirme derecesine sahip olsa da yorumlar gün geçtikçe iyileşmeye devam ediyor.

Oyunun fragmanına hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: VALORANT Ping Sorunu Nasıl Çözülür? - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

VALORANT Ping Sorunu Nasıl Çözülür?

Sonraki İçerik
Görsel 6: Warframe Angels of the Zariman Genişlemesi Çok Yakında Geliyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Warframe Angels of the Zariman Genişlemesi Çok Yakında Geliyor

Alakalı İçerikler
""