Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

GTA Online Yılbaşı’na Özel Araba Dağıtıyor

Avatar photo
Takip Et
Rockstar, GTA Online’da 23-29 Aralık tarihlerinde Gallivanter Baller ST’yi ücretsiz olarak dağıtacak.
Görsel 4: GTA Online Yılbaşı'na Özel Araba Dağıtıyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Rockstar Games yılbaşında GTA Online oyuncularını mutlu edecek bir karar aldı. Son güncelleme ile gelen arabalardan biri olan “The Gallivanter Baller ST” oyununun Legendary Motorsport mağazasından 29 Aralık tarihine kadar ücretsiz olarak alınabiliyor.

Rockstar Games bu güncelleme ile kış temasını GTA Online’a taşıyor. Los Santos’u karla kaplayan bu güncellemeye 23 Aralık tarihinden itibaren ulaşabilirsiniz.

GTA Online Yılbaşı Güncellemesi

GTA Online’ın haftalık güncellemesi ayrıca tüm oyunculara soygunlar için; Palyaço Balığı Maskesi, Kırmızı Şenlik Tişörtü, 25 mermili bir Havai Fişek fırlatıcı ve çok sayıda başka patlayıcılar içeren özel bir paket veriyor. Bu paket oyuna bu hafta girdiğinizde otomatik olarak hesabınıza tanımlanıyor.

Güncellemeyle birlikte daha önce gelmiş olan tüm sezonsal kıyafetler ve dört adet klasik GTA Online oyun moduda oyuncuların erişimine açılıyor. Güncelleme ile tekrar erişime açılan In & Out, Stockpile, Resurrection ve Tiny Racers modlarını oynadığınızda iki katı para ve tecrübe kazanabileceksiniz.

Görsel 5: GTA Online Yılbaşı'na Özel Araba Dağıtıyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Bu haftalık güncelleme, GTA V kahramanı Franklin ve müzik ikonu Dr. Dre’nin yer aldığı, hikâye tabanlı yeni bir güncelleme olan Contract’in ardından gelen ilk güncelleme. Oyuncular, Dr. Dre’nin yayınlanmamış müziklerinden bazılarının bulunmasına yardımcı olduktan sonra bu müzikleri dinleyebiliyorlar.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 6: Japonya İlk Espor Lisesini Açıyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Japonya İlk Espor Lisesini Açıyor

Sonraki İçerik
Görsel 7: 2021 Steam Kış İndirimi'ndeki En İyi Oyunlar - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

2021 Steam Kış İndirimi’ndeki En İyi Oyunlar

Alakalı İçerikler
""