GTA 4 Remastered Geliyor Olabilir

Takip Et
Yapılan bir sızıntıya göre GTA 4 Remastered geliştirme aşamasında ve diğer iki GTA oyunu ile birlikte çıkış yapacak.
GTA 4 Remastered

Yapılan bir sızıntıya göre, Grand Theft Auto 4’ün yeniden düzenlenmiş ve çeşitli iyileştirilmelerin yapıldığı bir versiyonu olan GTA 4 Remastered geliştirilme aşamasında ve yakın bir tarihte duyurulması bekleniyor.

Xfire tarafından paylaşılan rapora göre, efsane oyunun yeniden düzenlenmiş hali GTA 4 Remastered üzerinde çalışılıyor. Paylaşılan raporda bir çıkış tarihi belirtilmese de diğer iki GTA oyunu ile birlikte piyasaya sürüleceği iddia ediliyor. Ancak diğer iki oyunun ne oldukları ve ne zaman çıkacakları belli değil.

Görsel 2: GTA 4 Remastered Geliyor Olabilir - Rehber - Oyun Dijital

Take-Two Interactive’in önümüzdeki yıllarda daha fazla remaster yapmayı planladığını açıkça belirtmesi, oyunun gelebileceğine dair iddiaları kuvvetlendiriyor. Ancak Rockstar Games veya Take-Two tarafından resmi bir duyuru gelene kadar bu iddialar netlik kazanamayacak.

Potansiyel bir GTA 4 Remastered oyunu neler sunabilir?

GTA 4 Remastered ile birlikte oyunun nasıl ele alınacağını ve ne gibi iyileştirmelerin yapılacağını görmek ilginç olabilir. Geliştiriciler, oyunun grafiklerini basitçe iyileştirip oyun deneyimini sağlam ele alırlarsa iyi bir işin ortaya çıkacağı kesin. Ayrıca, zayıf noktalardan biri olarak yansıyan sürüş dinamiklerinin iyileştirilmesi ve çok oyunculu modun yer verilip verilmeyeceği ise merak edilen hususlardan.

Oyun hakkında yapılan sızıntıda yer verilen bilgiler şu anlık bu kadar.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
FIFA 23
Avatar photo

Yeni FIFA 23 Lisansları Onaylandı

Sonraki İçerik
Görsel 3: Ubisoft Gamescom'a Katılacağını Duyurdu - Rehber - Oyun Dijital
Avatar photo

Ubisoft Gamescom’a Katılacağını Duyurdu

Alakalı İçerikler
Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.

Oyun dünyasındaki son haberler ve eğlenceli içerikler paylaştığımız Instagram sayfamızı hemen takip etmek için 'Takip Et' butonuna tıklayın!