Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Grid Legends Çıkış Tarihi Açıklandı

Takip Et
Codemasters ve Electronic Arts, oyunda bulunacak özellikleri detaylandırırken Grid Legends çıkış tarihini de açıkladı.
Görsel 4: Grid Legends Çıkış Tarihi Açıklandı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Temmuz ayında gerçekleşen EA Play Live sırasında duyurulan Grid Legends; 250’den fazla etkinlikle daha derin bir Kariyer deneyimi, Driven to Glory adında bir hikaye modu, daha önceki Grid oyunlarından tanıdığımız Drift ve Elimination gibi efsane modlar ve çok daha fazlasıyla geri dönüyor.

Her seviyeden sürücü, oyun piyasaya sürüldükten sonra 100’den fazla aracı sürebilecek. Ayrıca bu araçları sürerken; klasik pistlerde, şehirlerde yarışabilecek ve çok oyunculu mod aracılığıyla diğer oyuncularla bağlantı kurabilecek. Grid Legends yalnızca platformlar arası oyun deneyimini desteklemekle kalmayıp aynı zamanda bir arkadaşınız çevrimiçi olduğunda sizi bilgilendiriyor ve istediğiniz zaman bir yarış başlatmanıza olanak tanıyor.

Codemasters, topluluk tarafından oldukça sevilen ve talep edilen Drift modunun geri döneceğini ve Elimination da dahil olmak üzere Grid Legends’ın, önceki Grid oyunlarına göre daha fazla oyun moduna sahip olacağını belirtti.

Ayrıca oyun, çeşitli araç türlerini bir araya getiren ve çok sınıflı eşleşmelere izin veren Yarış Yaratıcısı modunu da içerecek. Bu modda oyuncular; günün saati değiştirilebilecek, rampalar veya destek kapıları ekleyerek yarış deneyimini bir adım öteye taşıyabilece.

Grid Legends Ne Zaman Çıkacak?

Tüm bu özellikler ve çok daha fazlasının oyuncuları beklediğini söyleyen Codemasters ve Electronic Arts, Grid Legends çıkış tarihini de açıkladı. PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 5 ve PC platformları için piyasaya sürülecek Grid Legends, 23 Şubat tarihinde sevenleriyle buluşacak.

Görsel 5: Grid Legends Çıkış Tarihi Açıklandı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Grid Legends: Seneca & Ravenewst Double Pack Nasıl Alınır?

Oyunu ön sipariş veren oyuncular, Grid Legends: Seneca & Ravenewst Double Pack‘e erişim sağlayabilecek. Oyunun lansman gününde alınabilir hale gelecek bu içerik, Kariyer modu için dört ek arabanın kilidini açıyor: Aston Martin Vantage GT4, Porsche 962C, Ginetta G55 GT4 ve Koenigsegg Jesko.

Ayrıca bu pakette, oyunun hikaye modundaki önemli takımları temsil etmenizi sağlayan Ravenwest kariyer etkinlikleri, simgeler, boyamalar ve çok daha fazlası sizleri bekliyor.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 6: Dragon Age 4 Çok Oyunculu Olacak Mı? BioWare Açıkladı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Dragon Age 4 Çok Oyunculu Olacak Mı? BioWare Açıkladı

Sonraki İçerik
Görsel 7: Grid Legends Sistem Gereksinimleri - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Grid Legends Sistem Gereksinimleri

Alakalı İçerikler
""