God Of War Ragnarok Çıkış Tarihi Doğrulandı

Avatar photo
Takip Et
God of War Ragnarok, 9 Kasım 2022’de PS4 ve PS5 platformlarına çıkış yapacak.
Görsel 4: God Of War Ragnarok Çıkış Tarihi Doğrulandı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Uzun zamandır beklenen duyuru sonunda bugün yapıldı. Sony ve Santa Monico Studio, God of War Ragnarok çıkış tarihini duyurdu.

God of War Ragnarok Çıkış Tarihi

God of War Ragnarok, 9 Kasım 2022’de PlayStation 4 ve PlayStation 5 konsollarına çıkış yapacak. Duyuruyla birlikte “Baba ve Oğul” başlıklı yeni bir fragmanın yanı sıra oyunun özel sürümlerinin bir gösterimi ve kutu açılımı yayınlandı. Aşağıdan fragmanı görebilirsiniz:

God of War Ragnarök, dijital ve kutulu standart sürümlerin yanında 4 farklı sürümle satışa sunulacak ve bu sürümlerin birisinde Mjölnir Replica bulunacak.

Çıkış tarihi ve yeni sinematik fragmanın yanı sıra Sony, oyunun Jotnar sürümüyle ilgili bilgileri de açıkladı. Oyunun daha pahalı versiyonu, Thor’un çekicinin (Mjölnir) 16 inçlik bir kopyasıyla birlikte gelecek.

Görsel 5: God Of War Ragnarok Çıkış Tarihi Doğrulandı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Oyun geçtiğimiz günlerde Kore’de derecelendirme kurulu tarafından derecelendirilmişti, dolayısıyla bu oyunun içeriğini tamamlandığını gösteriyor ama artık bunun bir önemi yok çünkü bir çıkış tarihine sahibiz.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 6: Call of Duty Modern Warfare 2 Beta Eylül'de Çıkıyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Call of Duty Modern Warfare 2 Beta Eylül’de Çıkıyor

Sonraki İçerik
Görsel 7: The Division 2, 5. Yıl İçeriği Açıklandı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

The Division 2, 5. Yıl İçeriği Açıklandı

Alakalı İçerikler