Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Genshin Impact 2.0 21 Haziran’da Yayımlanacak

Takip Et
Gelecek olan Genshin Impact 2.0 güncellemesinin birlikte getirdiği Inazuma Bölgesi, oyuncuların beklentilerinin de üstünde olacak gibi görünüyor.

Her geçen gün Genshin Impact’in yeni güncellemesi olan 2.0 sürümüne yaklaşıyoruz ve aynı şekilde giderek merakların arttığı bu güncelleme hakkında her geçen gün oyunculara daha fazla bilgi sızıntısı gerçekleşiyor. Yeni sürümün çıkmasına az bir süre kala, bu sefer Mihoyo tarafından Genshin Impact 2.0’ın fragmanı resmi olarak yayınlandı.

En son Genshin Impact 1.6 güncellemesi gelmişken, görünen o ki Mihoyo birkaç sürümü birden aradan çıkarma planları içerisinde oyunun 2.0 sürünümünü bu ay içerisinde, takip eden günlerde piyasaya sürme planları yapmakta. Gelecek olan bu güncelleme ile, daha önce bahsini ettiğimiz Inazuma Bölgesi de Genshin Impact oyuncularının oldukça sık vakit ayıracağı bir bölge olarak oyundaki yerini alacağa benziyor.

Genshin Impact 2.0 Güncellemesi ve beraberinde gelecek olan Inazuma Bölgesi 21 Temmuz günü oyuncularla buluşacak.

Genshin Impact 2.0’ın fragmanı, “Yabancı bir fırtına, gökyüzünü parçalara ayırıyor, sonsuzluğu bölüyor. Işığın parlamaları karanlığı kesiyor, bir Tanrı’nın rızasının ortaya konması gibi. Sonsuz fırtınanın üstesinden gel, sakura ağaçlarının adasına ayak bas, ve her şeye gücü yeten, Ekselansları Narukami Ogosho tarafından getirilen Sonsuzluk’a tanıklık et.”  açıklamasıyla paylaşıldı ve içeriğinde Inazuma Bölgesinin hikayesi ve orada Elecro Archon ile birlikte gerçekleştirilebilecek savaşlara da değinilmeden geçilmedi.

Fragman, aynı zamanda gelecek olan iki yeni karakter; Cryo Kılıç kullanan Kamisato Ayaka ve Pyro Okçu Yoimiya’yı da oyuncuların beğenisine sunmuş durumda.

Gelin, Genshin Impact 2.0’ın yeni fragmanına bir göz gezdirelim;

Genshin Impact 2.0 ve tabii önden göz gezdirmemizi sağlayan fragmanı, Mihoyo’nun bir klasiği haline gelen “New Version Special Program” yani “Yeni Sürüm Özel Programı” yayınlarından biriyle birlikte oyunculara sunuldu. 9 Temmuz’da gerçekleştirilen bu yeni sürüm yayınını kaçırmış olan arkadaşlar veya tekrar izlemek isteyenler, yazının sonunda bulunan yayın tekrarından faydalanabilirler.

Daha öncesinde oyunun seslendirme sanatçılarından birkaçını bu yayınlarda misafir etmiş olan Mihoyo, bu sefer ise oyunun geliştirici ekibinden bazı arkadaşlara sahne şansı tanıyarak, özellikle Inazuma Bölgesi hakkındaki ayrıntıları oyunculara sundu.

Şimdiye kadar edindiğimiz bilgiler ışında; Inazuma, 6 adadan oluşmakta ve element olarak Electro ile ilişkilendirilmiş durumda. Fragmanda ve yayında da bundan bahsediliyor elbette. Dragonspire bölgesinin soğuk ve kar odaklı ikliminin aksine Inazuma daha fırtına temelli bir iklime sahip.

Geliştiricilerin anlattıklarına göre, bölgedeki elektrik temelli açık dünya bulmacalarını çözmek için enerji iletken kristaller kullanan oyunculara rastlamak mümkün olacak. Aynı şekilde Electro elementi temelli savaşların da Inazuma içerisinde genişlediğine de değinildi.

Bunların yanısıra, daha önceki bölgeleri geliştirirken yeni bir farkındalık kazandığını söyleyen geliştirici ekibi, Inazuma Bölgesi’nde diğer bölgelerde bulunan bulmacayı tamamlayabilmek için belli bir elementin gücüne sahip olma gereksiniminden ziyade daha mekanizma odaklı bulmacaların kullanıldığını aktardı.

Yeni fragmanla birlikte, Inazuma Bölgesi’nin lore’una dair oldukça büyük bir kısım oyunculara sunulurken, aynı şekilde yeni karakter Ayaka’nın hikayesi, 2.0 ile gelecek olan oyun etkinlikleri ve birçok diğer ayrıntı da bahsedilenler arasında yerini aldı.

Son olarak gelecek olan yeni sürüm, Genshin Impact 2.0’ın adı “The Immovable God and the Eternal Euthymia” olurken, biz oyuncularla kavuşma tarihi ise daha önce de belirttiğimiz üzere 21 Temmuz

İşte, gerçekleştirilen Genshin Impact 2.0 özel programının yayın tekrarı;

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

FIFA 22 Kapak Oyuncusu Kylian Mbappé Olacak

Sonraki İçerik

Fortnite Altın Külçeleri Ortadan Kayboluyor

Alakalı İçerikler
""